Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mindegy a vásárlónak...

Miért nem mindegy a vásárlónak, hogy milyen felvágottat ad a csemegepultos?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett beszólogatni a bunkó vásárló az eladónak, hogy ne szeletelje bele a szalámi végét. Meg azt a szeletet ne tegye bele, mert el van szakadva.


Miért nem mindegy, hogy hogy néz ki a felvágott? Egy helyre megy, nem? Meg reggelre úgyis sz@r lesz belőle.



2020. ápr. 11. 18:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom te voltal a honap dolgozoja folyamatosan... A szanalmas embergyulolettol fuggetlenul meg mindig az a helyzet, ha en fizetek, en valasztom ki, hogy pontosan melyik termeket akarom megvenni. Hiaba pattogsz, ha felhivnam az adott bolt fonoket, terulei manageret vagy barkit aki feljebb all a csemegepultosnal es elmondanam neki a panaszom, lecsesznek. Ha tobb alkalommal is panaszkodnak ra, akkor egy ido utan meg kirugjak. Ennyi.
2020. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Micimacko67 ***** válasza:
40%

A párom már 30 éve a kereskedelemben dolgozik, sajnos vannak sztorijai a vevői butaságokŕól..

Mindennapi frusztráióikat az eladókon élik ki sokan!

Azért mert valakinek pénze van, nem kell bunkónak lenni!

Sajnos pont az ilyen idióták miatt előfordul, hogy az eladóknál is elszakad a cérna és a sokadík beszólás után már ők sem barátságosak...

2020. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Téged nem is alkalmaznának attól a pillanattól kezdve, hogy kiismerik a mentalitásodat, - nem kell sajnálni a vásárlók jelentős hányadát sem, mert tényleg sok a gyökér közöttük, - de az ilyen mentalitású embereket következetesen ki kellene gyomlálni a kereskedelemből, (aztán el lennének a húgykő vakarással a Nyugat aluljáró WC-jében vagy rokon lelkeket (uszadék fát) gyűjthetnének a Duna partján, talán azzal nem okoznának senkinek kárt).
2020. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

De Én azért vagyok, hogy másoknak kárt okozzak. Minél aljasabb vagyok, annál szerencsésebb. Állítólag a jó emberek korán meghalnak. Épp ezért vagyok szaralak. :) És bizony az élet a rossz embereknek adja az élet javait. :)


Egyébként, aki boltba megy, mindenkinek van pénze. Szóval ez nem ok arra, hogy valaki szemétkedjen az eladóval. mellesleg amikor diákként annó a kereskedelemben dolgoztam, ránk lett parancsolva, hogy egy szem sem mehet a szemétbe a felvágottból sem. Az utolsó morzsáig el kellett adnunk, a végét is! Úgyis egy helyre megy. A magyarnak meg mindegy mit eszik. A sz@rát is megenné ez a tetű nép :)

2020. ápr. 11. 20:12
 15/30 anonim ***** válasza:
47%

Hat pedig latszolag megsem, mert valogatnak az aljas vevok, szoval talan ne magadbol indulj ki. En eleve felvagottat sem veszek mondjuk, szoval nekem aztan hot, kire akarjak rasozni az undorito, epphogy nem romlott darabokat.

De en a helyedben atgondolnam az eletedet es a hozzaallasodat a dolgokhoz, mert nem tunsz eppen egy onmagaval, az elettel elegedett embernek, hiaba probalod ezt irni. Talan ha egy kis onismeretet gyakorolsz most a karantenos idok alatt, oszre mar nem leszel ilyen kis frusztralt meregzsak.

2020. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha nincs probléma, sokak szeretnek újakat generálni.
2020. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Egy baj van életem. Én nagyon szeretek ilyen ,,kis méregzsák" lenni. Élvezem, hogy meggyűlöltetem magam az emberekkel és mint írtam, mindig sikeres voltam. Gyűlölködök ahol kell, nyalizok ahol kell, és oda rakom a hátsómat, ahol nekem a legjobb, ahol csurran cseppen.

Magammal túlzottan is elégedett vagyok, a múltammal semmiképp, a jövőmet még nem tudom, de egyet tudok. A jó emberek húzzák mindig a rövidebbet. Én nem akarok jó ember lenni. Utálatos vagyok, arrogáns, számító és kiállhatatlan. és NAGYON szeretek ilyen lenni.


Egyébként is. Te nekem nem mondod meg, hogy mit csináljak a karantén alatt. Ugyanis Én nem vagyok karanténban. Én el nem kapok semmit, mert huszonéves életerős férfi vagyok. Az meg, hogy a többi ember mit kap el, vagy véletlenül hordozó lehetek, Engem nem érdekel. Én vagyok a fontos egyedül, a többi Engem nem érdekel! Hoppácska :))

2020. ápr. 11. 20:29
 18/30 anonim ***** válasza:
69%
Hát, Kérdező, ritka nagy kretén vagy! :D
2020. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
18 Ez mind szep es jo, csakhogy en is leszarom a tobbi embert, ezert kerem (kernem) a legszebb felvagottat a boltban es nem vasarolnek, ha nem kapom meg. Es en sem vagyok karantenban :) Munkahelyen altalaban a fonokkel haverkodok es megkapom a nekem tetszo poziciot. Es nem vagyok ilyen kis meregzsak, pont ezert, mert nincs ra indokom, mivel minden ugy alakul szinte, ahogy azt en eltervezem. Szoval nekem nem tul kerek ez az “en imadok ilyen lenni” sztori, gondolom valami vedekezes, mert egyebkent nem birnad elviselni, mennyire ruhell mindenki, de igazabol leszarom, te dolgod. Mondjuk en azt hittem no vagy, bar teny, hogy a ferfiak is ertenek a pitsogashoz rendesen.
2020. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező egy újabb lúzer fotelharcos.

Gondolom valami 150 magas árufeltöltő, aki nőt is csak fényképen látott.

Na menj aludni, mert elmúlt 8 óra.


Na pá kicsi p ö c s!

2020. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!