Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mindegy a vásárlónak...

Miért nem mindegy a vásárlónak, hogy milyen felvágottat ad a csemegepultos?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett beszólogatni a bunkó vásárló az eladónak, hogy ne szeletelje bele a szalámi végét. Meg azt a szeletet ne tegye bele, mert el van szakadva.


Miért nem mindegy, hogy hogy néz ki a felvágott? Egy helyre megy, nem? Meg reggelre úgyis sz@r lesz belőle.



2020. ápr. 11. 18:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

150 centi magas árufeltöltő, aki nőt fotón látott? Ejnye, ezek az előítéletek. Magyar e vagy? Az hát. Azok ilyen patkányok, hogy 2 mondat után mindent tudnak a másik emberről.


Örülök kedves, ha minden úgy alakul, ahogy eltervezed. Képzeld! Nem vagy egyedül. mert nekem is :) Sőt! Még sokszor jobban is.

2020. ápr. 11. 20:46
 22/30 anonim ***** válasza:
59%
Ritka szánalmas vagy
2020. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
16%
Ha eladó lennék az ilyen vásárló fejét telibe vágnám a szalámi végével.
2020. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%

Ben_10. Egy pondró vagy. Az ilyenek szerencsére hamar döglenek. Egy sikátorban, munka nélkül. Bár előtte még jól szétzúzzák a fejed is.

Ha igaz lenne. De a valóságban persze meg sem bírnál mukkani.

2020. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem a valóságban vagyunk :) nem állnék eléd, mert arra sem vagy méltó, épp ahogy semelyik ember sem. Egyébként a való életben csendes gyilkos típus vagyok. Akkor döföm hátba az embereket, amikor legkevésbé számítanak rá, amikor már elnyertem a bizalmukat.

Össze sem számolom hány embernek ártottam már. Akár csak ezen a héten. Hogy hány embert jelentettem fel névtelenül, hányszor hívtam emberekre a rendőrséget névtelenül, hányan vesztették el az állásukat miattam. ha meg nem is miattam, akkor is benne volt a kezem, ha csak kicsit is.

Nem a valóságban vagyunk. Semmi fegyvered ellenem. Nem tudod, hogy ki vagyok és soha nem is fogod megtudni :) szóval forrtyogj szépen a levedben és mérgeskedj. Többet úgy sem tehetsz. ;) Se te, se senki más, ellenem :D Kegyetlen az élet. Van az úgy. Nálam nem kegyetlenebb.

2020. ápr. 11. 22:47
 26/30 anonim ***** válasza:
48%
Basszus, mindketten gázak vagytok. Miért nem lehet ráhagyni a másikra ha feltűnt hogy full kretén? Amúgy a főnök is körberöhögi az olyan vásárlót akin azért ír be a panaszkönyvbe mert felvágott véget kapott. De hála az égnek a mi kisboltunkban normálisak a vásárlók. De az meg ne menjen kereskedelembe aki nem tudja kezelni a bunkó embereket. Engem is felkûr ha valaki bunkó, de megtanultam kezelni. Pl egyik koléganőmet azért rugták ki mert paraszt volt a vásárlókkal. És igen, a vásárlónak nem mindig van igaza, meg a főnök is körberöhögné a párizsi végek miatt.
2020. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek osztod meg ezeket velünk kérdező? Senkit se érdekel, mondogasd a szüleimnek.
2020. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. Biztos volt oka, hogy ilyen ember lett belőle, és nekünk nem kell rá figyelni. Gondoljatok bele, hogy neki milyen rossz lehet, hogy ilyen emberként kell élni. Abba bele sem merek gondolni, hogy mi van, ha a közvetlen környezetében is el kell viselni valakinek őt
2020. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

A 28-as válaszolónak van igaza!

Borzalmas egy alak lehet, aki azt hiszi vannak barátai, vagy a családból bárki is szereti, miközben max maga szerelmes magába... Szánalmas! Az ilyen nem változik, nem is fog. El kell kerülni, oszt kész! Magában forrtyoghat...

2020. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezért veszek kizárólag előrecsomagolt felvágottat/sonkát/szalámit/sajtot és betegesen(?) figyelem, mikor jár le a szavatossága.
2021. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!