Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs semmihez sem...

Miért nincs semmihez sem kedvem? Miért nem akarok semmit sem? Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,régebben nagyon sok mindent szerettem volna ebből meg is valósítottam dolgokat, egy idej már nincs semmihez sem kedvem és nem akarok semmit sem,sikerült el kezdenem dolgozni nemrég pont ebben a nehéz helyzetben ötülnöm kéne hogy van egy munkahelyem de semmit sem érzek,egyszerűen csak megyek nem is gondolkodom már vagyok pont nem ilyen ember szerettem volna lenni inkább ennek az ellenkezője, nem tudom mi lehet a bajom?

Egy biztos ez már több éve tart,először rövid időszakok voltak majd egyre hosszabbak,már annak sem tudok nagyon sokszor örülni ha süt a nap,már egy jó ideje sokkal érzékenyebb vagyok és általában több film végén sírni is szoktam,lassan már nem is akarok senkivel sem beszélni ez a dolog nemrég kezdődött el mi lehet velem a baj?


2020. ápr. 12. 21:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Örülnöm
2020. ápr. 12. 21:51
 2/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk
2020. ápr. 12. 21:52
 3/21 anonim ***** válasza:

Hogy étkezel? Szakember látott? Alkohol, dohányzás, más van?

Trauma ért? Kapcsolat?

2020. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan közösséget vagy barátokat kéne magad köré gyüjtened, akik kihúznak ebből, és akár erőszakosan is elrángatnak ide oda.

Vedd észre, marha fiatal vagy, és nem akarok csúnyán fogalmazni, de k-rvára meg fogod utólag bánni hogy így "elpazarlod" az éveket és még rosszabb lesz később, mert később már csak az lesz "mi lett volna ha", most ott tartasz hogy "mi lenne ha". Remélem érzed a különbséget.

Motiváld magad, legyél erős, gondolkodj pozitívan, mert könnyebb elmerülni a negatívban, okkal tart ott az aki. Nehéz, de basszus, mi nem nehéz. Ne add fel.

Ki kell zökkenned ebből, a komfortzónád tágítsd.

2020. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jókat írsz, de ez a mostani helyzetben nem biztos hogy menne neki.
2020. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sajnos fél éve össze vissza eszem,van amikor kedvem sincs enni inkább éhes maradok,van hogy napi egyszer eszem csak akkor sem sokat,volt hogy fogytam is többször is ez nemrég ugyan így volt.

Nem látott, régebbi ismerőssel találkoztam még tavaly az kérdezte beteg vagyok? Mi a gond? Mert állítása szerint fogytam és igen igaza volt.

Nem iszom és nem is dohányzom,egyetlen káros szenvedélyem van az pedig a csokoládé amit rendes étel helyett inkább csokit eszem.

Nem hiszem.

Lehetséges hogy mikor még kisebb voltam érhetett trauma mivel volt olyan hogy bántottak iskolában egyes emberek.

2020. ápr. 12. 22:12
 7/21 A kérdező kommentje:

4#

Ebben igazad lehet,lehetséges hogy ez valamilyen módon tudna rajtam segíteni.


Teljesen igazad van egyetértek veled.


Köszönöm,nagyon rendes vagy,próbálom megfogadni a tanácsaidat.


Megpróbálom,vesztenivalóm nincs.

2020. ápr. 12. 22:21
 8/21 A kérdező kommentje:
5#Sajnos igazad lehet.
2020. ápr. 12. 22:21
 9/21 anonim ***** válasza:

#5 ilyen helyzetben szerintem senki sem az általános élethelyzetben van. Ezt át kell vészelni és utána gondoltam:)

De erre az időre egyet tudok javasolni. Tervezgess. És dolgozz a célok fele. Építgesd fel magadat.

2020. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem bántásból írtam én sem.

Sok víz, zöld és fekete tea, a cukor TELJES elhagyása, sport, olvasás.

A tervezés irdatlan jó ötlet. Írd le a b c lehetőségekkel a járvány utáni terveidet! Motivál és le ia köt :)

2020. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!