Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha nem...

Rossz ember vagyok, ha nem szeretek valakit, pedig nagyon közeli családom?

Figyelt kérdés
testvéremről beszélek
2020. ápr. 13. 01:03
 1/9 Metionin ***** válasza:
85%
Ennyitől nem vagy rossz ember. A rokonait nem választja meg senki, simán lehet hogy ha nem együtt kellene velük élni, szóba se állnál velük. Én se szeretem igazából egy rokonomat sem, a szüleimet is beleértve.
2020. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
teljesen biztos, hogy nem beszélnék velük (kivéve anyukámmal).
2020. ápr. 13. 01:14
 3/9 A kérdező kommentje:
közben látom, hogy elírtam: családtagom*
2020. ápr. 13. 01:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincsen veled semmi baj. Tobben vagyunk igy, mint hinned, csak sajnos ez meg mindig tabutema a legtobb ember szamara, pedig sokkal kevesebben szorongananak, ha nem magukat hibaztatnak ilyenkor.
2020. ápr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretném kedvelni anyukám miatt, de nem megy.
2020. ápr. 13. 01:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg mindent magadnak, majd beszélj velük.

Sokszor csak az egyik fél oldalát ismeri az ember, a másikét nem, így jönnek a galibák, hogy "Én azért vagyok veled bunkó, mert én azt éreztem ekkor és ekkor, hogy...", holott a másiknak akkor, azzal az adott cselekedetével, mondatával tök mást szeretett volna mondani...

2020. ápr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, senkit sem vagy köteles szeretni. Senki sem lesz szent attól, hogy papíron a rokonod.
2020. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 14. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!