Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire gáz az, amit az...

Miért ennyire gáz az, amit az egyetemi ismerőseimmel csinálok most ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mivel nem találkozhatok velük Messengeren írogatok nekik. Eddig se nagyon beszéltem velük mondjuk, nem vagyunk szorosabb kapcsolatban meg semmi, csak simán szaktársak, évfolyamtársak. De most mivel nagyon egyedül vagyok, nincs kivel beszélnem, elkezdtem nekik Messengeren írogatni. Szívem-lelkem kiteszem azért, hogy ne legyek idegesítő, ne zavarjam őket, de még azok esetében is akik igyekeznek kedvesek lenni, folyamatosan azt látom, hogy zavarom őket. Kegyes hazugságokon meg, ilyeneken hogy nincs semmi baj velem, mostanság profin átlátok már. Alapvetően mi lehet a gond azzal, amit velük csinálok? Miért idegesítek ennyire zsigeri szinten mindenkit ezzel, amikor én csak tök normálisan beszélgetni szeretnék velük?
2020. ápr. 13. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem -beszéltetek és nem volt köztetek nagyon kapcsolat, teljesen érthető, hogy idegesited őket
2020. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az a gond, hogy a magány miatt az első embert megpróbálod felszedni, aki szembe jön. Ugyanakkor nem mindenkivel lehet összebarátkozni, csak akivel passzol a személyiséges. Azt javaslom ne erőltesd, ha valaki nem kedvel, ugorj a következő emberre.
2020. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Amikor elkezdődött ez az online oktatás dolog, és még nem volt minden tanárnak módszere az egyik osztálytársammal küldette be az anyagot a közös messengercsoportba. Ez az osztálytársam elég idegesítő típus, ha nem tetszik neki valami, akkor mindig hisztizett nyilvánosan, hogy ő öngyilkos lesz, és majd mindannyiunknak hiányozni fog stb.

Ő küldte be az anyagot és ugyebár erre az volt a reakciónk, hogy megköszöntük. Ezt ő egyből annak vette, hogy biztos beszélgetni akarunk. Ezen túl elkezdett az osztály csoportba mémeket meg gazdasági cikkeket megosztani, ami sokakat nem érdekelt és amúgy is: régebb volt egy olyan osztály csoportunk ahol csak hülyeségeket dumáltunk meg és ő onnan kilépett mert nem tetszett neki ez a forma.

Szóval ez kb egy hétig ment, olyan napi 5x írt be valamit a csoportba teljesen házi függetlenül. Majd jött egy osztálytársam és leírta, hogy ez nem így megy. Ha 4 év alatt nem tudott nyitni az osztály felé, akkor ne most kezdje el, pláne hogy csak online felületen vagyunk.

Tényleg szörnyen irritáló volt a srác, és tényleg nem most van ideje barátokat szerezni ha 4 évig nem unta meg az egyedül ücsörgést a padba.

Lehet, hogy te se normális kereteken belül próbálsz barátkozni? Lehet túl nyomulós vagy.

2020. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek van most elég gondja, dolga, baja, ilyenkor külön irritáló, hogy valaki, akivel mikor lehetett sem akartam beszélgetni még elkezd írogatni.
2020. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se örülök, ha olyan ír, akivel egyébként nem vagyunk közeli kapcsolatban és nem szeretnék vele beszélgetni.

Értem, hogy magányos vagy, de ezt ne olyan emberek segítségével próbáld megoldani, akik nem kedvelnek annyira, hogy élvezzék a veled való beszélgetést, pláne, hogy kezdeményezzék azt.

2020. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!