Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban? Tervek vannak?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írj.

2020. ápr. 13. 09:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Folytatom tovább az egyetemet, egész nyáron azon fogok dolgozni, hogy minél több gyakorlati tudást összeszedjek (programozónak tanulok), hogy mire vége van a vírus mizériának, akkor értelmes tudással legyek felvértezve. Ezen kívül idén belevágtam a kertészkedés rejtelmeibe, hely van bőven a földemen, megtermesztem magamnak a gyümölcsöt, zöldséget, azzal is van munka bőven. Valamint egy betegség miatt el kell kezdjek egy speciális diétát, ahhoz pedig rengeteg új receptet kell elsajátítsak, főzőcskézni fogok. Egy magániskolába is járok, ahol filozófiai műveket elemzünk, ott is működik tovább a távoktatás. Így szerencsére nem unatkozom a karanténban.

23/nő

2020. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Online tartok magánórákat a skypeon keresztül és utalnak rendesen pedig elég magas óradíjat mondtam. Elképzelhető, hogy ezzel is fogok majd foglalkozni.


Jelenleg apróbb szereléseket, kisebb felújításokat végzek a járvány alatt. Ez most szerintem nagy biznisz.

2020. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

1, Egy éve kialakulóban van egy új munkaterület, amit többen el szeretnénk már kezdeni;

2, Szeretnék végre egy barátnőt, akivel kölcsönösen elfogadjuk egymást;

3, Ha az első pont nem jön össze, akkoris egy másik területre szeretnék átmenni.

Az 1., és a 3. pont most totál reménytelen. A 2.? Meg alapból:(. (F38)

2020. ápr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%

Sofőr majd oktató szeretnék lenni.


De az első megbukott mert nincs tapasztalatom, rá áldoztam 800 ezret aztán most ott tartok, hogy segédmunkát keresek mert gyár is lehúzta a rolót. :D vicces.

2020. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Jelen pillanatban fogalmam sincs.


Május 5.ével jár le a próbaidőm. El fognak bocsátani, mert lassan tanulok csak bele a dolgokba, a csapat valamiért nem jön velem jól ki és a cég konkrétan haldoklik, tehát a helyükben én magam se tartanám fenn ezt a pozíciót a vész idejére.


Utána amíg munkanélküli leszek, elgondolkozhatom azon, hogy teperek-e tovább ebben a szakmában (azaz reggeltől-estig tanulok-e) vagy hagyom a f.nébe. Ha az első eshetőséget választom, akkor is el kell fogadnom az első szembejövő akármilyen állást, szóval...


Semmi jót nem tudok mondani.


27N

2020. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szeptembertől továbbképzésen veszek részt, nagy- és külkereskedelmi szakirányon, mellette ugyanúgy dolgozom majd, mint most (kiskereskedelemben vagyok, így szerencsére nem kell azon aggódnom, hogy megszűnik a munkahelyem a koronavírus miatt). Nyáron szerettem volna meglátogatni a családomat Szlovákiában, egy pár hetet otthon tölteni, de ki tudja, lehetséges lesz-e majd? Remélem.
2020. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

21/f

Ez lemaradt :)

2020. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Rezidens orvos vagyok, leteszem a szakvizsgám aztán a franc tudja, veszek egy körzetet vagy tartósan helyettesítek. Ezen kívül szeretnék egy aranyos barátnőt, családot, de erre egyre kevesebb esélyt látok, a mai nők szemében, ha nem vagy nagypofájú kihaénnem műmájer BMW-vel, akkor nem vagy ember, pláne nem férfi.
2020. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen mainőkkel úgyse lennél boldog. Vannak régimódibbak is, köztük nézz körül. ;-)
2020. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
71%
Autót akarok venni. A pénz megvan már rá, de várok még egy kicsit, hadd dőljön még jobban a gazdaságunk, és akkor a sok hoppon maradt, munkanélküli ember féláron fogja osztogatni az autókat, így jobban járok.
2020. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!