Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban? Tervek vannak?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írj.

2020. ápr. 13. 09:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Örülök, hogy még a járvány előtt megszereztem a jogosítványomat és az angol C1-es nyelvvizsgámat és dühöngök, amiért a francia nyelvvizsgámat le kellett mondanom a kialakult helyzet miatt.

Várom, hogy megmondják, hogy lesz az érettségi és szeretném azt hinni, hogy a távoktatás nem fog rontani a tanulásomon, tekintve, hogy sokkal jobban be tudom osztani az időmet és a tanárok is segítőkészek és korrektek.

Az egyetemet külföldön tervezem, sok múlik azon, hogy ez meg fog-e valósulni, avagy nem.

Rengeteg ország van, ahova szeretnék eljutni, és idáig jól haladok a "listával". Emellett több extrém sportot is ki szeretnék próbálni, idén júniusban lett volna életem első tandemugrása, de a vírus miatt júliusig lemondtak mindent.

Igazából még abszolút nem vagyok biztos semmiben. Elég sok álmom és tervem van, a többségük valamelyik érdeklődési körömhöz köthető, ezekért teszek meg mindent, amit tudok.

19/L

2020. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Új munkahelyen keresni, a jelenlegi már nincs előrelépés lehetőségem.
2020. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Előrelépni, helyretenni magam fejben, egészségben rendben lenni, melót találni és az életcéljaimat komolyan venni, elméjülni a hobbikban, a szakmai kézségeimet fejleszteni és olyan embereket találni akik megosztják ezeket az érdeklődéseket
2020. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem az eleten papirforma szerint teljesen sinen van. Amit kezdeni szeretnek magammal, ahhoz a Covidnak le kell csengenie. Ugyanis uj emberek, helyek megismerese lett volna erdekes, es egy videki francia haz felujitasa nemzeti park kozeleben.
2020. dec. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Babát szeretnénk párommal

34/L

2020. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!