Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány évesen engedtétek el...

Ti hány évesen engedtétek el a nagy terveiteket?

Figyelt kérdés
Én 30 évesen. Addig reménykedtem, tervezgettem. Örökletes betegség miatt, ami sokszor visszavet a hétköznapokon és néha kórházba is juttat, emiatt sokszor kellett visszavonulót fújnom. Amikor kórházban voltam, sokat tervezgettem, majd ha kikerülök akkor miket fogok véghezvinni. Nagyon nagy terveim voltak, külföldre költözni, saját céget indítani. A 30. Születésnapomon láttam be, miután újra rosszabbul lettem, hogy az egészségügyi állapotom miatt ezeknek a dolgoknak nincs is realitása. Még egy egészséges embernek is kemény lenne ezeket megcsinálni. Most elég elveszett vagyok, de tudom hogy meg kell ezeket tartani álomnak. A családtagok is úgy látják, hogy eddig rámhagyták ezeket, mert látták hogy van életcélom, tervezgetek, ezért nem nyitották fel a szememet.
2020. ápr. 13. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen. Rájöttem, hogy a személyiségemhez nem illő dolgokat kéne csinálnom a nagy terv megvalósításához.
2020. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Szóval, amiért 10 évig valami nem sikerült, akkor most 40-50 évig vegetálni fogsz?
2020. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első nagyot tavaly, 20 évesen. Még most is őrlődök rajta, de az is lehet csak azért, mert elgondolkodok azon, mi van, ha most az lenne, amit terveztem. Most új terveim vannak, azokat kellene megvalósítanom. Fájni fáj, hogy nem az lesz, amiről eddig is álmodtam, de elengedtem. A mostanit valószínűleg 25-30 éves koromban fogom elengedni, utána újból lesz valami, de akkor is azon még inkább fogok rágódni, hogy nem az van, amit akartam.
2020. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem szabad elengedni! Ez nem korfüggő. 35 vagyok, és van, amit kb 15 éve nem engedek el, mert úgyis sikerülni fog. Akárhány buktató jön, majd túl lesz rajta az ember, csak ki kell tartani. Ne add fel te sem! Az embernek akkor is legyenek céljai, amikor akár 60-70+-os lesz.
2020. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Finomítani lehet a célokon, átértékelni dolgokat de amíg nincs új cél akkor akár úgy is, hogy nem látsz rá sok esélyt, hogy meg tudd valósítani akkor is tartsd meg, mert célok nélkül nem élet az élet.

(az a hajó amelyik semerre se tart nem kaphat kedvező szelet)

2020. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen.Szintén egészségügyi probléma.
2020. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemaRendőrség ***** válasza:
69%

Soha nem voltak nagy terveim. Átlagos életre számítok, család, munka.

Lehet fogok céget alapítani haverokkal, lehet nem.

14 évesen nem gondoltam volna az órán sírás közben, mert fikázott magyartanár a beszédhibám miatt, hogy több száz főknek fogok előadásokat tartani, egyetemen, illetve konferenciákon.

Vagy hogy azzal a 70 éves japán tudóssal fogok egyszer bebaszni, aki bedöntötte, a 80-as években a mesterséges intelligenciát, mikor nem érdekel az AI.



Az élet sodor, és azon kevesek közé tartozok akiket jó irányba, illetve meg tudom ragadni a lehetőségeket.

Már nagyon rég feladtam hogy tervezzek, vagy sajnálkozzak valami miatt.

2020. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amit igazán akarok, és reálisan tűztem ki, azt nem engedtem el, max újraterveztem vagy kisebb lépésekre bontottam.


Egyébként tegnap olvastam ezt a cikket:

[link]

2020. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet kontraproduktív is egy adott célhoz való ragaszkodás, mikor az élet végső soron jobb lehetőségeket is hozhat.
2020. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ez folyamatos.
2020. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!