Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan engedtétek el a párkapc...

Hogyan engedtétek el a párkapcsolat iránti "vágyat"? Mikor tudtatok lemondani róla?

Figyelt kérdés
Azoknál, akik valami miatt nem tudtak párkapcsolatot kialakítani ez hogyan alakult? Hogyan rendezkedtetek be egy ilyen életre?
2019. febr. 17. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ihletett a kérdések feltevésekor? Hogyan tudnál válaszolni ezekre a kérdésekre?
2019. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én tudtam és tudok kialakítani párkapcsolatot, csak egy ideje nem akarok. Megvan a magam kis rendszere, a nyugalom, munka, hobbi, sport, család stb. Ez így elég, időben és energiában is, nem hiányzik az érzelmi felfokozottság, az egyeztetések, programok. Ha hiányát fogom érezni egy kapcsolatnak, akkor majd nyitott leszek.

Ha te nem érzed, hogy teljes az életed, akkor nem fogod tudni megszüntetni a vágyat, legfeljebb elnyomod ideig-óráig.

2019. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, hogy alkalmatlan lennék párkapcsolatra, hogy miért az elég összetett, de ez nem is érdekes most.


Szeretném kialakítani az életemet ilyen formában, és érdekelnének hasonló történetek.


Én el tudom képzelni magamról, hogy le tudnék mondani róla, mert valójában sosem volt benne részem, nem is feltétlenül tudnám, hogy mi hiányzik, vagy "mit hagyok ki".


Viszont az általam írt kérdésekre nem feltétlenül tudok válaszolni, de érdekel ezzel kapcsolatban mások véleménye. :)

2019. febr. 17. 21:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan van párkapcsolatom, remélem meg is marad jó sokáig. De amit nehezen tudnék nélkülözni, az a konkrét, fizikai érintés, a bőrkontaktus. Ha nem lenne párkapcsolatom, akkor tuti hetente kétszer mennék masszőrhöz.
2019. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy 2 hetes kapcsolataim voltak eddig és mindig a lányokat hibáztattam hogy mekkora ribncok nem lehet velük hosszabb ideig együtt lenni. Aztán rájöttem hogy én vagyok a hibás mert egy kapcsolatban oda kell figyelni a másikra, szeretni kell és én erre még nem állok készen. Nekem nyugalom kell a megszokott napi rutin, a két hobbimra akarok időt fektetni. Majd ha idősebb leszek akkor talán lesz egy komolyabb kapcsolatom de egyenlőre nem kell.
2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Adta ezt a sors: nem kaptam, adta...
2019. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy olyan hobbit ,amiben jó vagy és szereted csinálni .

Nekem csak ez segített ,bár a szexuális igényeket nyilván nem pótolja . Vagy ha a munkádat szereted ,a karrierépítés is egy opció. Nálam a hobbim teljesen lefoglalja a gondolataimat , bele tudom tenni 100%-ig magamat . Emellett folyamatosan azon vagyok,hogy anyagilag még jobb helyzetem legyen,tudom,gáz ezt bevallani,de igen is a pénz boldogít,szabadságot ad . Nem mondanám,hogy teljesen lemondtam róla,de már nem őrlődök, tenni már nem fogok érte,próbálkozni senkinél nem fogok .

Ha ezt dobta a gép ebből fogok kihozni valamit .

2019. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Esetleg 80 fölött mar úgy lennék vele, hogy eléggé lecsökkentek az esélyeim, de addig mindent megtennék hogy a "valami miatt"-on változtatni tudjak.
2019. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, nagyjabol en is igy vagyok vele, mindig csak fiatalabb fiuk akarnak ismerkedni velem, de ket ev negy honap sok ido, ezt hagyjuk is, remelem boldog vagy. 23 L
2019. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 éve vagyok egyedül. Lehetne kapcsolatom, mert jelentkező van, de nem érzem azt amit kéne. Aki iránt éreztem is valamit, vele nem lehetett semmi. De már ez sem vágott földhöz mint régen, meg se viselt egyáltalán. Nekem nem is a kapcsolati rész hiányzik, inkább a testiség. Engem a sok csalódás vezetett ide, de legalább megtanultam tisztán látni, és gondolkodni.
2019. febr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!