Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól gondolom, hogy tovább nem...

Jól gondolom, hogy tovább nem kellene foglalkozni a volt munkatársaimmal?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve, hogy váltottam a régi munkahelyemről, de egy pár ottani munkatársammal tartom/tam a kapcsolatot.

Ha időm engedte hétvégenként rendeztem egy kis kerti bulit és őket is meghívtam. Ha születésnapjuk névnapjuk volt szintén felköszöntöttem őket írásban vagy személyesen.


Viszont egy ideje azt veszem észre, hogy ha én nem írok nekik vagy éppen nem hívom őket grillezni jóformán le sem sz*rnak engemet. Amikor még február környékén kérdeztem, az egyikőjüket, hogy elmehetnék e velük szintén egy ismerősükhöz bulizni arra nem is reagáltak semmit. Úgy érzem , hogy ez csak egy irányba működik. Nem arról van szó, hogy sajnálom tőlük a kaját piát csak ha én gondolkodás nélkül meghívtam őket és kaptak is a lehetőségre akkor engemet miért hagynak ki mindenből?


2020. ápr. 15. 20:02
 1/1 MancsWolf ***** válasza:
Szin tiszta érdek. Ha egyirányú jobban jársz ha hagyod őket.
2020. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!