Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól tettem hogy "lehordtam" a...

Jól tettem hogy "lehordtam" a műszakvezetőt? Vagy nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Egy hatalmas raktarban dolgozok a piramis hierarchia legalján mint mezei rakodómunkás vagy anyagmozgató - kinek hogy.


A műszakvezetőm sosem csinalt ilyet (szerintem rossz napja lehetett) de most odajött hozzám és elkezsett velem cseszekedni, hogy ha nem húzok bele nagy baj lesz meg ki*at a helyről és azt csinálok amit akarok.


Na. Tudni kell rólam hogy mindig egy tempóval dolgozok amivel az itteni fél évem alatt sosem volt gond, voltam már többször megdícsérve is hogy jól végzem a dolgom, most mégis belémkötött.


Nagyon rossz napom volt. Ment a hasam, fáztam, nem aludtam egy percet sem az éjjel és egyszer csak a szavába vágtam, hogy jobban teszi ha visszavesz magából és eltünik, keressen olyat aki elviseli ezt a szidalmazást, mert én nem fogom. Elképedt mert soha senki nem beszelt vele így, majd elment egy kis tétlen álldogálás után.


Gondolkoztam hogy nem kellett volna de kifelé úgy köszönt el tőlem mintha semmi sem történt volna. Most akkor mi van? Jól tettem? Hibáztam?


2020. ápr. 16. 01:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezen kattogok és nem tudok aludni. Szerencsém hogy holnap pihenős vagyok, mert kidőlnék ha dolgoznom kéne még egy napot.
2020. ápr. 16. 01:58
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted hát!
2020. ápr. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát oké, köszi. Csak eléggé aggódós típus vagyok és bánt. Ha ír még valaki kifejti nekem egy kicsit jobban miért az a valasza ami?
2020. ápr. 16. 02:35
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Én azonnal kisétálok amikor kirúgással fenyegetnek alaptalanul. Már kétszer előfordult. Mostanában visszább vettek már, de látom az előrejelzett munkanélküliség hírére már megint visszaültek a lóra a lúzer műszekvezetők, akiket otthon fenyít az asszony.
2020. ápr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megérdemelte. Nekem is szokott bűntudatom lenni ha goromba vagyok valakivel munka miatt de van aki csak ebből ért. Aki normális velem azzal nem csinálnék ilyet.
2020. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem dolgoztál ugyanúgy mint máskor, mert rosszul voltál, szóval kaphattad okkal. Azt meg nem tudjuk hogy hogyan adta elő neked.

Nyilván neki is lehet rossz napja, úgy mint te beteg.

Ha furcsának érzed kettőtök kapcsolatát, akkor mondhatsz annyit, hogy sajnálod a múltkorit, de nem érezted jól magad és feszült is voltál.

Így jobb képet mutatsz majd.

2020. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz ebböl semmi, holnapra mind a ketten elfelejtitek
2020. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress új munkahelyet
2020. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!