Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért éri meg a cégnek egy...

Miért éri meg a cégnek egy olyan műszakvezetőt alkalmazni, akinek a lekezelő, szemét modora miatt folyamatosan nagy a fluktuáció az adott részlegen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
gyártósoron ez a megszokott.....sajnos
2019. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
?
2019. febr. 22. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Talán mert még így is jobbak az eredmények, mint egy gyengekezű műszakvezetővel lenne.

Ennyiből lehetetlen megállapítani. Ott kellene lenni és látni milyen műszak, mi történik, mik a problémák, hogyan vannak azok kezelve, az emberekkel hogyan bánnak stb stb.

2019. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére én másik területen vagyok, nálunk nincs ilyen. Egyik kollégámat helyezték oda, tőle is tudom és már nagyon sok más embertől hallottam, mi folyik ott. Állítólag már az első percben mindenkivel paraszt a műszakvezető, mindig ordít, semmi sem jó neki, és nem lehet tőle se kérdezni, se mondani neki semmit. A legerősebb idegzetűek se maradnak meg, most már ott tartanak, hogy hatalmas az emberhiány, de csak ott. Ismerem a kollégámat, mindig becsületesen, és keményen dolgozott, nem is értem miért őt helyezték át hozzá, gondolom azt hitték, talán ő megmarad vagy nem tudom. Már többen panaszkodtak erre a főnökre a felsőbb vezetőknél, de nincs változás. Miért kellhet mégis egy ilyen munkaerő?
2019. febr. 22. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
2: Ez nem Balázska, ennyire azért tényleg nem kellene őt látni mindenhol. A stílusa nem olyan, na meg ő nem szokta szimplán hagyni a kérdéseit, mindig nyom alá valaki kamusztorikat és/vagy kiegészítő hőzöngést.
2019. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
valami kamusztorit
2019. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos a magyar gyárakban a rendes művezetők nem szoktak hosszú életűek (munkaviszonyúak) lenni. Ellenben a gennyládák akár több, mint egy évtizedig is húzhatják. A vezetőség csak a termelési kimutatást nézi, szarják ők le a légkört, meg a dolgozók idegállapotát. Nyugaton már inkább figyelembe veszik.
2019. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha, azért töröltette. 2-voltam
2019. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8: Nyilván a kérdező töröltette, mert jogtalanul vádoltad. Amúgy bevallom őszintén, én is jelentettem. Azért tényleg durva, hogy már egy szokványos kérdést se lehet feltenni, mert rögtön Balázskának hiszik az embert. Velem is megesett kétszer. Bár ez is az ő számlájára írható.
2019. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem töröltettem semmit. Nem tudom ki az a Balázs, de eddig érdemi válasz nem igazán jött kettő darabon kívül. Azokat köszönöm szépen. A többiek nem értem minek írogatnak ide.
2019. febr. 22. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!