Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert akarunk ennyire masoknak...

Miert akarunk ennyire masoknak megfelelni, tökéletesek lenni?

Figyelt kérdés
Miert sulykolja belenk a media azt, hogy csak akkor vagy szeo, ha mindened tokeletes. Agyonplasztikazott tucatnoket nyomva a képünkbe, hogy tessék az a szép csak, akinek szabalyosra mutott pisze orra van, feltoltott Kardashian szája, hatalmasra felfujt szurrealis kepet festő szilikon melle. Miert kell ez? Annyian vagyunk, mindenkiben mas a szep, miert nem az a fontos, amivel megaldott minket az élet? Annyira torz ez a vilag. Hamis kepek az Instagramon, ezzel mutatjak, hogy nesze, nekem mennyivel jobb, mint neked... Miert kell ez?
2020. ápr. 17. 14:58
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Mert ez a pénzről szól, azért nyomják belénk. Már akibe, ehhez is kell egy bizonyos értelmi szint alatt lenni, hogy valaki erre vevő legyen. Meg felfogni is...
2020. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez termeli a pénzt. Ettől még nem kötelező dolog ám a megfelési kényszer, önismerettel el lehet hagyni. Az igazi boldogság itt kezdődik.
2020. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Emlékszem, hogy gyerekként, kb. 24-20 évvel ezelőtt, imádtam Barbie-babákkal játszani. Soha, semmilyen testképzavarom nem volt, nem gondoltam túl a dolgokat.

A mai sok testképzavaros kislány miatt elkezdtek valódi testarányos, meg dagi babának gyártani. Nekem ez már így illúzió romboló. ☹️

Nagyon sokan a médiát istenítik. Ez sokkal nagyobb veszélyt jelent, mint pl. egy betegséges járvány.

2020. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha akarnek sem tudnek ennel tokeletesebb lenni es eszem agaban sincs senkinek sem megfelelni.
2020. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, erre én is keresem a választ. Az átlagember mindig megszólja a csili-vili, plasztikázott, agyoncicomázott nőket pl., de ha belegondolunk, akkor szinte ők is azon termékeket használják veszik, vagy azok kissé lebutított verziójukat. A nagyon csili-vili embereket az átlag emberek megszólják, de az átlagember, ha kap egy bókot, akkor az is elolvad a gyönyörtől. Lényegében nincs különbség ember, és ember közt.
2020. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!