Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom, hogy az emberek...

Csak én látom, hogy az embereket egyre kevésbé érdekli már ez a vírus?

Figyelt kérdés
Elkezdtek kinyitni a boltok, a héten kinyitottak a konditermek is. Egyrebtöbben vannak az utcán. Már senki sem hord szájmaszkot a boltban sem, pedig pár hete még rengetegen voltak.

2020. ápr. 17. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

"Az öregeket védjük, ők pedig szårnak bele az egészbe."


Jól hangzik, csak nem egészen igaz. Az intenzív osztályra kerülők 60%-a pont nem a védendő korosztály, és igaz, a fiatalabbak nagyobb eséllyel túl élik, de ha nem lesz elég intenzív ágy, akkor nem biztos.

2020. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert nem fenntartható állapot az, hogy mindenki otthon ül, a világ meg szépen csendben összeomlik körülöttünk. Kezdik átlátni az emberek, hogy ez IS veszély, nem csak a vírus.

Én azt látom, hogy próbál mindenki óvatos lenni, de közben élni is. Keresi mindenki az arany középutat.

A #maradjotthon nagyon 'menő' volt kb. két hétig, de gondolom mindenki, akinek háromnál több agysejtje van, nem gondolja, hogy ez határozatlan ideig működhet így anélkül, hogy példátlan katasztrófa ne lenne belőle.

2020. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére kezdenek az emberek felébredni.
2020. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Engem se érdekel már a korona...

Engedjék végig söpörni max pár szerencsés férj megszabadul az idegesítő anyósától aztán jónapot. Én is ebben bízok már. Esküszöm felfogadok egy bérgyilkost és ketté daraboltatom már, mert szörnyű amit leművel

2020. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Én a vírus miatt ugyanúgy járok dolgozni, mint azelőtt. Vettem a ruhaanyagból vart maszkot, ami szerintem nem sok mindent ér. Ezt felveszem mikor a bkk jármüveken utazom.

A gazdasági szempontok előbb utóbb felül fogják írni az egészségügyi szempontokat. Természetesen nagyon sajnálom a meghaltakat.

2020. ápr. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót tapasztalok én is. Márc. 16.-án mintha háborús időszak lett volna, annyira eltűntek z emberek a tömegközlekedésin, mostmár többen vannak. A szájmaszk téma meg egy nagy keverés áldozata lett az egymásnak ellentmondó hírek miatt. De összesítve ez mindig ilyen diagramos dolog szokott lenni: nagy érdeklőd, majd elkezd laposodni minden. Pedig közös érdek a védekezés.
2020. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

#14: "leművel"


Inkább tanulj meg magyarul és hanyagolod a proli sxoenget.

2020. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Hogy mit hanyagoljak?
2020. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%

érdekes amíg mindenki arról beszélt ogy a gazdaságnak nemlesz jólehülyézték.. sőt fújták hogy nyárig is lehet így. most meg már agazdaság így meg úgy?

és megsúom nem a munkábajárók a fő gond hanem a parkban sétálgatók , bandázgatók. ezt az évet kellene kibírni BANDÁZGATÁS NÉLKÜL ,NEHÉZ EZT MEGÉRTENI?

2020. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
# 17/ a leművel kifejezés tökéletesen helytálló magyarul.
2020. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!