Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha már teljesen...

Mit csináljak ha már teljesen elegem van az emberekből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az utóbbi pár évben úgy megváltozttam, hogy teljesen megutáltam az embereket a családomat és barátaimat is bele értve. Idegesít, hogy annyira idiótán tudnak viselkedni már az is zavar, ha nevetnek vagy sírnak, de már az is ha lélegeznek. Például egyszer annyira zavart, hogy hallom ahogy egy ember mellettem lélegzik miközben aludt, hogy fogtam egy párnát és megpróbáltam megfojtani, de nem halt meg mert felébredt. Hogyan lehet úgy élni egy emeberek uralta világban, hogy utálod az embereket de még önmagadat is? Legszivesebben kinyírnák mindenkit és magamat is. Valaki érez még hasonlóan?
2020. márc. 1. 00:57
1 2
 1/13 MR.X. ***** válasza:
Talán jobb lenne, ha megpróbálnál más kapcsolatokat is kialakítani. Nem mindenki olyan, mint akiket utálsz. :D
2020. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
a közeljövőben ez senkinek sem fog feltűnni, ugyanis nem tanácsos emberek közé menni járvány idején
2020. márc. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Érdemes lenne felkeresned egy pszihiátert mielőtt nagyobb baj lesz.
2020. márc. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
nyird ki magad,mindenkinek jobb lesz
2020. márc. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Allj be allatgondozonak, vadasznak, vagy hasonlo, nehogy atess a lo tulso oldalara.
2020. márc. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Támogasd a technológiai szingularitást, az emberi faj végső felszámolását!
2020. márc. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Magaddal kezdd el, köszönjük! Szívesen.
2020. márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így.Ne legyél ennyire önző! Az az ember,aki te meg akartál fojtani,csak meg hangosan lélegzett,ő mit gondoljon rólad? Mindenki egy rh4dék(nagyon trágár szó,muszáj cenzúrázni)de te persze békén hagysz mindenkit...Ha ennyire idegesít minden,akkor veled nagyobb baj van,mint a környezeteddel.Hiába mutogatsz másokra,akkor sem költözhetsz másik bolygóra.Szóval,ha tetszik,ha nem,magadon kell elkezdeni a változást,mert csak így fogod tudni állni a sarat.És igen,az emberek ott lesznek,akkor is.
2020. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd sírsz te még az emberek után, amiért az ilyen felfogásmódod miatt nem marad senkid :D
2020. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Költözz tanyára
2020. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!