Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan személyiségű...

Vannak olyan személyiségű emberek, akik szinte bármit át tudnak forgatni, hogy számukra az sértő legyen? Veszekednek veletek egy sort és te azt se tudod, hogy mit mondj, mert igazából, ami miatt megsértődött az senki más számára nem lenne sértő?

Figyelt kérdés
Remélem értitek, hogy mit mondok
2020. márc. 27. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Vannak, legjobb, ha leépíted az ilyet az életedből, mert jobban leszívja az energiáidat, mint egy nyolcórás munkanap egy ügyfélszolgálaton...
2020. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek, vagyis inkább ismertem, mert már egyikük sem része az életemnek. Vajon miért :)
2020. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nyilván előfordul, hogy akaratomon kívül megbántok valakit, nem gondolkodom mielőtt beszélek (és akkor belátom, elnézést kérek stb),.de miert van az, hogy csak ez az egy ember, aki mindig mindenért vitázik velem?🧐
2020. márc. 27. 14:41
 4/16 Thispain ***** válasza:
78%
Mert az az egy ember van a környezetedben, aki ilyen. Mondtál már neki olyan dolgot, amit tényleg sértésnek szántál? Hogy reagált rá?
2020. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Miért akarnám direkt megbántani? Egyszer volt talán olyan, hogy elismerem, hogy nem jól jött ki valami, de elnézést kértem és mondtam, h legközelebb figyelek és nem fordul elő

Viszont gyakran előfordul, h megkerdezem tőle, hogy hogy van és az a válasz rá, hogy: “Nem a te dolgod” 🧐🧐🧐

2020. márc. 27. 14:55
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ezek a A nárcisztikus személyiségzavar nevű betegség ismérvei.
2020. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Halak csillagjegyű emberek alaptulajdonsága!!!

Mindenen megsértődnek, teljesen mindegy, mit mondasz nekik, sőt mondani sem kell semmit. Mindig megtalálja az okot a sértődésre, de még ok sem kell hozzá. Lapát!!!

2020. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem az a csillagjegye😄
2020. márc. 27. 15:21
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Hogyne... Rendszeresen a femininebb karakterű emberek tolják ezt velem. Vagy a nagyon feminin, hisztis pasik vgy a hisztis pitsák. És már mindenki röhög rajtuk, erre pedig mégjobban földhöz verik magukat.
2020. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Folyton úgy érzem magam, hogy ő barmit mond az oké. Ha direkt sértőt mond az nekem nem eshet rosszul, viszont, ha én mondok valamit, amihez neki ténylegesen még csak talán köze sincs, akk kitör a 3.világháború
2020. márc. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!