Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nap többször is összené...

Minden nap többször is összenézünk a folyosón, jelentt ez valamit vajon? Tudom, óvodásan hangzik de érdekelnének a tapasztalataitok.

Figyelt kérdés
Szóval egy évvel idősebb nálam a srác, nagyon értelmes, intelligens, komoly fiú. Én nem vagyok egy szép lány. Nem beszéltem vele eddig még csak egyszer. Nekem, bevallom tetszik. Arra figyeltem fel hogy a suli folyosón mindig, napközben többször is ha ránézek éppen ő is pont rám néz. Persze lehet tiszta véletlen is, vagy beleképzelek mindent, csak már egy éve megy ez és furcsa. Ha valakinek van esetleg valami ehhez hasonló sztorija kíváncsi lennék rá! Így, elmondás alapján ki mire gondol? Negatív, debil válaszokat köszönöm kihagynám! A segítséget előre is köszönöm!
2020. ápr. 4. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez így igazából elég sok minden lehet.

Lehet csak véletlen vagy az is lehet tetszel neki.

2020. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért kezdett el foglalkoztatni a téma, mert már egy éve minden nap a suliban ez van, így véletlennek nem hinném!
2020. ápr. 4. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Az iskola zárva van nem ?


Ok. Tudsz róla egyébként valamit ?

Mondanám, hogy beszélj vele, vagy jelöld ismerősnek.

Ha visszaigazol akkor az már valószínűleg jót jelent.

2020. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg hát szerintem hozzá tényleg szebb lányok illenének, nem túlzás. Illetve a korosztályához képest komolyabb srác, szerintem csak jelezni merné, ha van valami. Mi lehet még?
2020. ápr. 4. 23:24
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen az iskola zárva van, nem mostanra értettem hanem amikor nyitva volt! :)

Ismerősöm, visszajelölt. A bekövetést nem viszonozta.

2020. ápr. 4. 23:25
 6/13 A kérdező kommentje:
A beszélj vele résznél kezdődik a gond. Mert nem vagyok túl bátor, hiszen ha csak véletlenül nézünk össze, akkor nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni.
2020. ápr. 4. 23:27
 7/13 anonim ***** válasza:

A ki illene hozzá kérdés nem olyan egyszerű. Akit te szebbnek gondolsz az lehet neki nem jön be.


Most mondjuk elég sz@r a helyzet a vírus miatt, de valamilyen indokkal ráírhatnál. Találkozni most úgy sem igen fogtok.

2020. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, félek. Ami még fontos lehet hogy mindketten kipróbáltunk tavaly nyáron egy csapatsportot, ahol egy edzésre jártunk. De rajtunk kívül voltak más diákok is. És ott lett volna lehetősége esetleg hozzámszólni, de nem volt semmi. De amikor egyszer chateltünk, akkor meg nagyon kedvesen válaaszolt, ami manapság nem megszokott. Lehet hogy szimplán ő is félénk ilyen téren, mint én?
2020. ápr. 4. 23:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint a kezdeményezésre gondolok
2020. ápr. 4. 23:37
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem könnyű ez, mert félek a csalódástól. Lehet hogy tényleg csak a véletlen műve ez az összenézős dolog, aztán tiszta hülyének nézne hogy írogatok neki
2020. ápr. 4. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!