Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenézést jelent, vagy...

Ez lenézést jelent, vagy érdeklődést?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülye kérdés de mindkettőnek el tudom képzelni. Ha valaki belenéz a szemedbe ugy hogy viszonylag közel vagytok egymáshoz, aztán "lenéz rajtad" (a mellkasodra meg hasadra).

Ez lenézést vagy érdeklődést jelenthet?


2020. ápr. 20. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy közben mit árul el a tekintete, az arckifejezése, és mi a szituáció, aminek a kontextusában ez megtörténik.

Mindkettő lehet. Sőt, még csomó minden más is.


Lehet lenéző egy ilyen gesztus, tükrözhet zavart, jelenthet szexuális érdeklődést, szólhat arról, hogy valaki végigmér, vagy egyszerűen csak tetszik neki a ruhád.

Ha azonos nemű, akkor is teljesen mást jelenthet, mint ha ellenkező, és az is lehet, hogy egyáltalán nem jelent semmit sem.

2020. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor találkoztunk (aznap) elöször akkor történt. Én lány vagyok, ő fiú.
2020. ápr. 21. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki. Kis szégyenlős és nem bírja huzamosabb ideig tartani az eye-contactot. Vigyorog, mint a vadalma mi?
2020. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szégyellős 😊
2020. ápr. 21. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!