Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ahogy haza...

Miért van az, hogy ahogy haza ér a párom ellustulok?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta észrevettem magamon, hogy amikor egyedül vagyok sokkal szívesebben csinálom az otthoni teendőket, de ahogy haza ér a párom onnantól kezdve én is lefekszem vele és semmihez nincs kedvem, pedig munkában még nagyon energikus vagyok. Mindig eldöntöm, hogy pl na ma este tuti elmegyek futni, aztán soha nem lesz belőle semmi. Szerintetek hogyan tudnék ezen változtatni?
2020. ápr. 22. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Hát én sem tudnék pörögni, ha a pasim hazaérve egyből lefeküdne... Próbáld meg vele megbeszélni, hogy csináljatok valamit közösen.
2020. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm, régebben én is így voltam, de valamiért mostanában (lehet nem vagyok annyira fáradt/nincs annyi munka) ugyanúgy csinálom tovább a dolgom, főzök, tornázok, stb. Pedig ő is mindig le szokott pihenni sorozatot nézni, filmezni, én nem követem. Majd ha végeztem azokkal a dolgokkal, amiket elterveztem, utána. :-) Van amikor nekem sincs kedvem, akkor leheveredem én is, de mostanában ritka, hála istennek. :-D


26N

2020. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!