Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől van? Lehet h furán...

Ez mitől van? Lehet h furán fog hangzani. Nemtudom h magyarázzam el de megpróbálom.

Figyelt kérdés

Na az van h például ami 3 napja történt arra alig emlékszem. Vagyis igazából emlékszem rá de olyan mintha sokkal régebben történt volna. Aztán elkezdek ezen gondolkozni és olyan mintha meg se történt volna vagy egy másik életben történt volna.

És például este olyan érzés mintha a reggel nem is ma lett volna hanem azóta mondjuk el telt volna 3 nap. Régen ez a napos dolog csak akkor volt ha egy napom nagyon zsúfolt volt és sok mindent csináltam. Akkor még érthető is volt h így érzek. De mostmár egy olyan nap amikor elmegyek suliba aztán edzésre és haza, már ez is ha visszagondolok a reggelre olyan mintha 3 napja lett volna. Nagyon zavaró és nemtudom h mit tegyek ez ellen. Lehet h most ebből alig értettetek vmit és kattosnak néztek de légyszi ha már végig olvastad és tudsz vmi tanácsot akkor írd meg. Pusz



2017. jún. 15. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megértettem, hogy miről írtál. Ezt a fajta időzavart agy daganat okozza sajnos. Ha időben kivizsgálnak, és megműtenek, akkor van esély a felépülésre. Ha nem, akkor ez az érzés súlyosbodik. Egy idő után részleges amnézia lép fel, majd súlyos és teljes amnézia, végül halál.
2017. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném h agydaganat lenne. Mert ha nagyon akarok vissza tudok emlékezni. Inkább csak olyan mintha csak sodródnék az árral.
2017. jún. 15. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán már úgy taposod a mókuskereket, hogy nem is figyelsz rá, mert mindig ugyanaz-unalmas és inkább szörfözöl a gondolataidban a teendőkre figyelve.

Unod a banánt, ahogyan mondják...változás kellene, ami a figyelmedet felkelti.


Agydaganat:DDDDDDDDDDD

Én is feledek ezt azt, de miként dagadna meg az, ami nincs? :DDDDDDDD

2017. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

....gondolataidban mint a teendőkre figyelve.


Kimaradt egy szó...ilyet....hmmm....:DDD

2017. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3 as kollégával egy húron pendülve.


Az életed hidegen hagy és nem használja ki a szellemi kapacitásaidat

2017. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is inkább ilyenekre gondoltam. Nem agydaganatra 😂😂
2017. jún. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!