Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magamra vessek? Ismeretlen...

Magamra vessek? Ismeretlen férfiak csaptak a fenekemre futás közben! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Már éppen besötétedett, de a belvárosban lakom, V. kerület, gondoltam nem gáz, ha (a távolságot tartva!) elmegyek kocogni az itthoni edzés levezetéseként. Az egyik alkalommal üzletsorok előtt futottam el és egy biciklis srác hajtott el mellettem és a fenekemre csapott, aztán az Erzsébet hídra menet egy másik, egy gyalogos, elfutottam mellette ő meg valahogy éppen akkor fordult meg mikor mellé értem és az is megcsapott a fenekemen.

hogy lehetnek ilyenek?? Persze mind a két alkalommal szitkozódtam, "mint a kocsis"... szerintem undorító és szánalmas.


2020. ápr. 23. 21:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos előfordul az ilyen,nem tudom hogy lehetnek ilyenek a férfi társaim, inkább azt mondanám hogy ők még nem nőttek fel ezért csinálták ezt egy idegen nővel, sajnálom az esetet, bocsánatot kérek helyettük is, nem minden ember ilyen.

Örülök hogy sportolsz, mozogj sokat és légy egészséges.

2020. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Valóban undorító és szánalmas. Emlékszem, 14 évesen az első nyári gyakorlatomra mentem, a legelső napon, és nagyon izgultam, bőven lett volna elég bajom az az idióta nélkül is, aki szintén egy bicikliről fogdosott meg. Az ilyen emberek szánalmasak és felettébb gyávák. Bicikliről rácsapni egy gyengébb nő, vagy egy szinte kislány fenekére... Beteg, szánalmas, undorító, és gyáva dolog.
2020. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%
Megételek, és tényleg nem bántásból, de szerintem próbálj meg valami olyan környéken futni, ahol szinte egyáltalán nincs civilizáció.
2020. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

Azok a valakik (férfinek nem nevezhetö lények) inge bunkók meg primitívek.

Viszont ez azt is jelenti, hogy csinos vagy, mégha egy normális ember nem is így jelezné neked.

2020. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálatos dolog, ami történt veled, beteg aljadékok az ilyenek. De azt nem értem, hogy a gyalogost miért nem rúgtad seggbe?
2020. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hogy aztán bántson... legközelebb ott lesz a kezemben a paprika spray és használni is fogom. Aztán elfutok. Amúgy önvédelem. Nem?
2020. ápr. 23. 22:20
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó megoldás a paprika spray ahogy mondod,önvédelmi szempontból tökéletes.
2020. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
"ahol szinte egyáltalán nincs civilizáció" ja ott meg majd meg is erőszakolják . a válasz igen magadra vess mai világban mindent lehet . azért ha az ő feneküket paskolná egy 120 kg csupaizomszőrösvuki rögtön nem lenne ilyen jó kedvük
2020. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno egy csavo biciklizett el mellettem en setaltam es ugy megmarkolta..pedig nem vagyok az a szep feneku... undorito hogy ilyen termeszetesnek veszik ezeket.
2020. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Te sem vagy normális, előző! Kívánom neked, hogy egy homokos csapkodja a fenekedet, hiszen hát, kanos.
2020. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!