Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gerinctelen dolog...

Szerintetek gerinctelen dolog letagadni azt hogy másról milyen rossz dolgot mondott valaki?

Figyelt kérdés
Anyósom ugye irt pár olyan dolgot rólam,amire nem lehet büszke ,rámirt hogy ne vádoljam olyannal amit nem tudok bizonyítani,közbe meg van rá fényképes bizonyítékom,gerinctelen,gyáva ember sztem aki nem vállalja fel hogy mit irt,majd ha elküldöm neki a bizonyitékot,akkor kíváncsi vagyok mi lesz,vagy semmit se ír rá vagy megint elkezd szapulni szerintem

2020. ápr. 24. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Letagadni szerintem igen. Megmagyarázni lehet, az is gerincesebb, vagy ha azt mondja az illető: "ez az ő rossz tulajdonsága", "nem kellett volna" stb
2020. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sose értem az embereket...


Figyelj... Egyszerűen levegőnek nézed, megszakítod vele a kapcsolatot.


Ha nem szelektálsz a kapcsolatok terén az csak felesleges nyűg, stressz, agyalás.


Keresd azok emberek társaságát, akik rendesek.


Jó pár évvel ezelőtt szelektáltam rendesen és az okát is megmondtam mindenki szemébe egyenesen (nem úgy mint ők bizonyos dolgokat...)


Fel lesznek háborodva s miegymás, de az az ő bajuk, szegénységi bizonyítványuk, hogy elfogadják vagy életük végéig azon csámcsognak.

(Magukat keserítik meg...)


Nem hatott meg ki mit gondol, nekem az a fontos, hogy igenis rendben legyen a környezetem minden téren.


Szelektáltam ismerősöket, barátokat, üzleti partnereket, alkalmazotakat (már úgy vettem fel, hogy személyiséget is néztem), családtagokat is.


Nincsen az "jajj hát őt is meg kell hívni illem miatt...de amúgy gerinctelen ember"


A-a , át se lépheti a küszöböt!


Rosszindulatú, megkeseredett, pletyis, hátba szúró...stb ember nem való hozzám és környezetembe se illik bele.



Nálad anyós.... Beszéld meg pároddal!

Ha akarnak ők találkozni, menjen hozzá ő, ne engedd be, főleg ha olyan amilyennek mondod.


Ha párod nem nyit a megoldás felé, akkor megfontolandó vele akarsz-e lenni.


Van külön életetek s azt az életet elméletben együtt akarjátok leélni (amikor anyós se fog már élni) már bocsi.


Tudom ez gonosz, de ez a tény.


Párválasztáskor érdemes azt is nézni, hogy az illetőnek az értékrendje, hogy van beállva.


Sajnos egyre gyakoribb az, hogy szülőcentrikusabbak az emberek,

minthogy saját család alapítása s az önállósodás legyen az élete egyik célja.


Ha a másik félnek valakije nem fogad el...

Neked értelmes emberként el kell fogadni, s megoldani, ne okozzon felesleges nyomást az életedben.

Ha értelmes a párod, megoldja/megoldjátok.


Sajnos a személyiség kialakul már huszonéves korra...

Utána nagyon nehezen változik az ember.


Szóval idősebb korban érdemes szelektálni, aki nem tartozik a "köreidbe".


A bizonyítékokat párodnak mutasd s beszéld meg vele.


+ Gondolkodj előrébb: ha pl már pelenkáztatni, gondozni kell az öreget...


1, ő maga ye gondol ebbe bele, mert ostoba, hogy fog függeni tőletek


2, te gondoznál olyan embert, aki szemétkedik veled s a felesleges nyűggel, stresszel áldja meg a napjaid (ha úgy van)


Van egy olyan elv, hogy adok-kapok.


Én nem vagyok hajlandó 2esély után tovább vacakolni.

Ha kedves vagyok, önzetlen...de a másik egy paraszt... Akkor minek legyek továbbra is rendes azzal?

Megérdemli? Nem

Megtettem az adok részét? Én igen, ő nem .


Nincs értelme, ahogy az egyoldalú szerelemnek se.


2 fél kell ehhez.


Ülj le pároddal, esetleg anyóst is utána bele vonni és szépen tisztázni.


A döntés meg a tietek.


Ne hordj álarcot! Vedd le s állj ki magadért.


Nem kellene ilyenekhez folyamodnia az embernek, ha mindenki rendes lenne ... ☹️


Ha tiszta a lelkiismereted merd megtenni a lépést.


Ha mindketten ellened lesznek, akkor meg ne keserítsed meg az életed hátralévő részét.


Itt fog elválni, hogy a gyerek kilépett-e az anyuka szoknyája alól s saját családot akar-e komolyan vagy nem.


Egyik tesóméknál meg van oldva, hogy anyós nem megy hozzájuk, s a párja megy anyjához látogatóba (amúgy is öregek felé kell mennie a fiatalnak, fordítva már nehezebb nekik ha korban vannak).


Ha a lerendezés után is csinálja a marhaságait... Ignoráld... Akármilyen parasztság is.

2020. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A feleségem mellettem áll,de fél a veszekedéstől,és nem irt rá semmit azokra a dolgokra amit rólam irt az anyós,és ez engem nagyon bánt hogy legalább annyit nem.illettem meg hogy megvédjen,kiálljon mellettem,hogy mért mondasz rá ilyet ő semmi rosszat se mondott rád,csak ennyi,de csak nekem mondta ezeket,azután mondott rám mindent hogy nem bírtam már vele és elmentem otthonról,és akkor érte jött az após és hazavitte,hiába hívott feleségem fel se vettem a telefont aztán arra is megkaptam hogy kish unió letiltott,meg sírva mondta a lányának hagyjon itt engem menjen vele haza,de ő itt maradt velem képes lett volna arra hogy elszakítsa a másfél hónapos fiától az apját,engem,ha elment vona velük a feleségem akkor egyedül lettem volna csak a házunkban!!
2020. ápr. 24. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is van olyan, hogy amikor fáradt vagyok, vagy éppen rossz korszakomat élem, akkor nagyon csúnyán tudok beszélni másokról. Amit egyébként nem úgy gondolok, csak olyankor előtérbe kerül mindenkinek a rossz tulajdonsága, meg ezzel szórakoztatom is magam.


Persze nem akárkinek mondok ilyeneket.


Lényeg h egy embernek van rossz, meg jó része is. Egyszerre szeretni, és utálni is lehet valakit. Vannak olyan emberek akik folyton fecsegnek mindenkinek mindenfélét. El tudom képzelni, h tényleg nem emlékezik arra, hogy miket írt rólad. Amúgy meg ha akarsz tőle valamit, akkor szrd le h miket írogat rólad, ha nem akarsz tőle semmit, akkor is szrd le, és ne is keresd.

2020. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!