Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utalják az Autistákat...

Lengster kérdése:

Miért utalják az Autistákat Valójában azért utalják őket mert hogy létezik autistaisták ez a problémájuk másoknak?

Figyelt kérdés
iÉs annyira kellemetlenül éreztem magam hogy szónokolni se tudtam velünk és ez mai napig trauma nekem hogy engem miért bántanak mikor én jó ember vagyok és miért akarnak kihasználni azért mert kiszolgáltatott vagyok mert arrol az osztályról Aztmondják hogy egy jofej kis társaság és Nem értettem hogy akkor ez a két lány miért bántott engem lelkileg? kihasználni azért mert kiszolgáltatott vagyok mert arrol az osztályról Aztmondják hogy egy jofej kis társaság és Nem értettem hogy akkor ez a két lány miért bántott engem lelkileg?
2020. ápr. 24. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nincs tisztában vele, hogy mit jelent az autizmus és sokan negatívan reagálnak számukra ismeretlen dolgokra. Sajnos sokszor hasonlóan bánnak sok más kisebbséggel is. A tinédzserek és gyerekek pedig még olyan szempontból rosszabbak is, hogy ott jellemző a piszkálódás, csúfolódás és valaki kipécézése, ha arra semmi okot nem adott. Ha pedig különbözik tőlük valamiben, akkor azzal egyből céltábla lesz az illetőből.


Nem minden ember ilyen, meg kell találnod a saját társaságodat, akik szeretnek és elfogadnak téged így ahogy vagy.

2020. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!