Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs élet energiám?

Miért nincs élet energiám?

Figyelt kérdés
Már régóta küzdök ezzel. Mindig azt érzem, hogy legszívesebben csak aludnék, lustálkodnék vagy néha meghalnék (nem komolyan, csak úgy eltűnnék), ha valamilyen feladat vár rám. Pl dolgozni menni, valamilyen rám bízott feladatot kéne megcsinálni. Ez csak az egyik, de gyakran vagyok bamba, ha valami történik a környezetem hevesen reagál én meg kb nézek, hogy ez nem is nagy dolog pl vmin nevetnek, felháborodnak. Meg csak úgy eltűnnék, hogy ne érjen semmi inger és csak vegetálnék. Sokat gondolkoztam, hogy miért lehet. Céltalan vagyok. Annak se látom értelmét, ha lefuttatok magam előtt egy képet, ahol sikeres vagyok, de annak is mi értelme? Pénz. oké, de én világéletemben csóró voltam és tudok így élni. Sok kapcsolatok? Oké, de azok csak felszínesek lennének. Szóval tényleg nem látom az élet értelmét, nincs meg bennem az a pezsgés. Talán nem ér elég impulzus, de a társas kapcsolatoktól kifáradok. Fogalmam sincs, de így boldogtalan vagyok.
2020. ápr. 24. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sok kapcsolatok?
2020. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En már kb. 2 éve így vagyok mint te.


[link]

2020. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már azelőtt ilyen voltam, hogy ismertem volna ezt a fogalmat. Nem értek egyet, hogy ezt "tanítani" kéne és ez nem egy pszichológiai magyarázat, hanem filozófiai irányzat.
2020. ápr. 25. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne vmi célod, akkor több energiád lenne. Én is ilyen vagyok, de ha elhatározom, h elolvasok egy könyvet, vagy megtanulok egy nehéz darabot zongorán, akkor úgy sem vagyok fáradt, ha egész éjszaka nem aludtam. Persze utána meg visszajön az, hogy 8+3 órát alszok minden nap, és mégis fáradt vagyok. szóval sztem csak erről van szó, h nincsenek céljaid, meg nincsenek barátaid.
2020. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam edzeni, van benne célom, de akkor se tüzel fel, mert tudom, hogy bármit el lehet érni. Akkor lehet a szálkás has lesz a kitűzött célom. Barátaim vannak, de nem olyan mélyek. Elvagyok velük, de elveszi az energiámat, pedig jól érzem magam, ha elmegyünk valahova (most nyilván nem)
2020. ápr. 25. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én speciel a szálkás hasért nem élnék. Mondjuk ha szeretsz edzeni az jó.
2020. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!