Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Ti is úgy vagytok vele, hogy csak akkor tudtok elaludni, ha egy bizonyos dologra gondoltok? Nektek mi az?

Figyelt kérdés

Nekem a szex. Ami azért is fura, mert mostanában nagyon alacsony a libidóm, és mégis csak így megy. Amikor nem tetszett senki, akkor is, pedig senkivel se akartam elképzelni, de kénytelen voltam, mert máskülönben nem tudtam elaludni.

Mindig próbálom megtörni ezt a szokásomat, és ezermillió különböző dolgon gondolkozom, de mindig csak forgolódok, egyszerűen nem tudok elaludni. Pedig örülnék neki, mert már nem tudok több sztorit kitalálni.



2020. ápr. 24. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a jó elmenyeimre szoktam gondolni elalvás előtt:)
2020. ápr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt képzelem, hogy egy kiságyban fekvő kisbaba vagyok, akit betakargattak meleg, puha takaróval. Biztonságot ad, jól érzem magamat.
2020. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nagyon durva de én is hasonló dolgokra szoktam gondolni lefekvéskor, mikor betakarózok :O Néha az egyik kezemmel végig is simítom a fejem, mintha megsimogatnának.

Úgy tűnik, hogy mi már csak ilyen gyereklelkűek vagyunk :D

2020. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-as, hát ez nagyon aranyos! Örülök neki, hogy nem vagyok egyedül, már kezdtem dilinyósnak érezni magamat. Ha valaki álomba is cirogatna, na az lenne egy szelet mennyország.

Szerintem is maradunk gyereklelkűek! És ez így van jól!:)

2020. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton nem tudok elaludni. De felkelni sem. Az egyik állapotból átmenni a másikba nekem kínszenvedés. Amikor megpróbálok aludni, akkor indul csak be igazán az agyam. Pörög ezerrel, olyan aktív leszek, hogy akkor ott helyben akarom megváltani a tudásommal a világot. Mindenen gondolkodom, mert nincs ami lekösse a figyelmem és a teljes csönd miatt generálom a felesleges gondolatokat. 3-4 órát simán forgolódom mert csak akkor kezd el kiégni az agyam a max erősségű nyomáson. Ekkor már gondolkodni sem tudok, de ez már olyan reggel 5-6 körül van. Elkezdtem mostanában csak 2 éjjelente aludni, mert csak így tudom lefárasztani az agyamat eléggé hogy egyből elaludjak és ne gondoljak semmire éjjel.
2020. ápr. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valamiert en is a szexre gondolok elalvas elott. Vagy aki tetszik. Szerintem nincs ezzel baj, nem zavar.
2020. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én történetet szoktam "írni".

Elképzelem, hogy pl a Harry Potter világába vagyok, kalandozok stb. Vagy épp abba a szituációba mint a legújabb könyvembe, filmembe, sorozatomba ami van. Már gyerekkorom óta ezt csinálom, csak így megy az elalvás. A legtöbbször amúgy folytatom a "történetet" másnap elalvásnál, már amennyire emlékszem, hogy haladtam vele :D

Aztán ráunok a történetre, és kitalálok újat. Megszámolni nem tudnám évi hány mesét "írok" így :D

De a 2-es és 3-as kisbabás ötlete nagyon tetszik, lehet ma kipróbálom :)

2020. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es én is történet írós vagyok E/1-ben :)

Van 2-3 karakterem, általában ugyanazok a jelenetek játszódnak le, néha viszem tovább a sztorit csak 1-1 dologgal.


Viszont nálam mindig valami dráma, szenvedés, krízis alatt áll a főhős (én)


Fura ¯\_(ツ)_/¯

2020. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!