Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan csaj amivel...

Volt már olyan csaj amivel jól elvoltatok mint például egy haverotokkal és nemcsak azért hallgattátok végig mert meg akartátok du. Ni?

Figyelt kérdés
Nekem csak egy ilyen csajom volt futólag kár hogy elengedtem azóta se talâlok hasonlót csak ilyen zsibbadtakat
2020. ápr. 25. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt és van is több lánybarátom, akikkel nem volt köztünk semmi, és nem is lesz.
2020. ápr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban belegondolok, nem. Tudom, hogy nem lesz köztünk semmi és nem is zavar, de a lelkem mélyén dgnám.
2020. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel max az van így akinek van barátnője...

Akiknek nincs az természetes, hogy több lányt is megd*gna legszívesebben azok közül akivel eddig beszélt még abban az esetben is, hogy tisztában van azzal, hogy erre soha nem fog sor kerülni...

Igazából ha az ember normális akkor ennek nem szabad problémát szőnie és azt gondolom, hogy baráti kapcsolatromboló sem igazán lehet mivel el tudja fogadni a tényeket, hogy a lány nem lát benne többet. Dehát ezt muszáj többször megélni mert ha az ember nem barátkozik lányokkal sose fog találkozni az igazival ahol kölcsönösek az érzések. Természetesen velem is ugyanez volt a helyzet, de amikor bármelyik lány kontaktomnak problémája volt, végig hallgattam és olyankor egyértelműen nem a dugás járt a fejemben.

2020. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pyetro ***** válasza:
Van ilyen a körömben, egész jól elvagyunk, eldumálunk, vannak közös témák. Szerintem van barátság nő és férfi között, velünk ez is egy ilyen.
2020. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, nagyon érdekes...

Vajon mi rosszat írhattam a kettes válaszomban, hogy törölni kellett?

2020. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!