Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ciki vagy gáz, ha a...

Lányok, ciki vagy gáz, ha a pasitok egy film végét megkönnyezi?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Múltkor a csajommal a Csillagok között című filmet néztük és a végén potyogtak a könnyeim.

Nem sírás volt csak erős könnyezés.


Ha nem láttad, akkor az a vége, hogy az apa elmegy az űrbe, mikor még 10 éves a lánya és csak akkor jön vissza mikor már haldoklik öregen a lánya.


Na ezen csöpögtem be :D


Szerinted gáz? Te mit gondolnál a pasidról? Mi a véleményed?



2020. ápr. 5. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A sírás (az erős könnyezés is az) természetes érzelmi megnyilvánulás, ha meg valaki ezért lenézi a másikat, vagy kiröhögi, az egy érzéketlen nyomorult.
2020. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem gáz vagy lenézendő. Az ilyen jeleneteknek többek közt pont ez a célja.

A barátom is volt, hogy könnyezett a moziban vagy otthoni filmezés közben, semmivel nem gondoltam róla kevesebbet. Sőt, épp ellenkezőleg.

Egyébként a Csillagok között végén én is sírtam.

22/L + 23/F

2020. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút nem gáz. Sőt, az ilyen érzelmesebb pasikból jó apuka lesz később.
2020. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, inkább az a gáz, ha egy pasinak nincsenek érzései, vagy vannak, de próbálja elfojtani őket még a szerettei előtt is.
2020. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
jaj de édees :) N
2020. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

1) Engem pasiként még nő nem látott sírni.


2) de ha egy nő mégis meglátna azzal a nővel és soha az életben többet 1x se lennék hajlandó találkozni



Olyan ez mint egy munkahelyen valami nagyon durva gyomorrontásom volt és olyan hasmenés jött rám hogy nem értem el időben a WC-re. El lehet képzelni. Oda se mentem soha többet vissza, noha nem rúgtak ki -de szégyenemben én magam mondtam fel de azonnal.


Na ez is ilyen.Ha egy nő engem sírni látna, na azzal a nővel soha többet nem találkoznék.

2020. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj, kakáspajtás, de én a lányoktól kérdeztem csak.



Lányok, köszönöm a válaszokat. :)

2020. ápr. 5. 14:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6


Mitől lenne olyan nagy trauma neked, ha egy nő sírni látna téged? Miért érzed ezt annyira szégyellnivalónak??

2020. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem gáz, többször láttam a filmet, engem abszolút nem hatott meg a vége, ha valaki ilyenen bekönnyezik az nem lehet valami kemény ember

33N

2020. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
#9 néha a legkeményebb emberek a legérzékenyebbek.. de ettől nem lesznek nyámnyilák, vagy puhányok.... idiot
2020. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!