Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges az hogy létezhessün...

Lehetséges az hogy létezhessünk újból halálunk után valaki másként mint akik előzőleg voltunk?

Figyelt kérdés

Az jutott az eszembe ,hogy életünk során sokat változik a személyiség főleg a gyerekből felnőttbe vagy baleset miatt és én úgy érzem ez olyan mintha meghalás és újraszületés csak átmenetesen egyikből a másikba ennek ellenére elmondhatom ,hogy én voltam mind a kettő. Szerintem ez elég durva ok arra,hogy nem a személyiségünk lehet az ami definiálhassa az ént. De ha ez így van akkor halálunk után tudtunkra ébredhetünk újból miközben megint lesz egy másik személyiségünk.


Mi a véleményetek?


2020. ápr. 26. 02:52
 1/4 A kérdező kommentje:

Talán bénán fogalmaztam ezért leírom megint kicsit javítva:


Az jutott az eszembe ,hogy életünk során sokat változik a személyiségünk főleg a gyerekből-felnőttbe vagy baleset miatt és én úgy érzem ez olyan mint a meghalás és újraszületés csak átmenetesen egyikből a másikba valamint igaznak érzem azt,hogy én voltam a gyerekkori énem is csak máshogy viselkedtem. Szerintem ez elég durva ok arra,hogy nem a személyiségünk lehet az ami definiálhassa az ént. De ha ez így van akkor halálunk után tudtunkra ébredhetünk újból miközben megint lesz egy másik személyiségünk? Lehetséges volna,hogy létezhessünk újból valaki másként?

Annyi biztos,hogy egyszer megtörténik(vagy ez már a többedik csak nem emlékszem?) és ez számunkra most van.

2020. ápr. 26. 03:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos választ még nem adtak idáig.
2020. ápr. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szinte alap.
2020. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami kreatívat,érdekeset tudna írni valaki.
2020. ápr. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!