Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire unalmas a...

Miért ennyire unalmas a világ? Az élet?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen szétunom magam. Vírus nélkül is. Annyira unalmas minden. Minden olyan unalmas, nem tudom ezt kifejezni jobban. Lehet elutaznék ha lenne kivel, és nem lenne vírus. Ti nem unjátok?

2020. ápr. 26. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Japánba elmegyek veled csak fizesd.
2020. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2020. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
az unalom a motiváció hiánya. Olyat csinálj, ami érdekel.
2020. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es. Oda nem szeretnék menni.
2020. ápr. 26. 11:38
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a fontos,hogy milyen világban élsz,hanem hogy milyen világ él benned. Ergo te vagy unalmas, nem ér semmilyen olyan inger ami szinten tartaná a fantáziádat. Pedig a világ rohadt izgalmas tud lenni, higgy nekem. Csak találj rá az útra valahogy :D mi érdekel?
2020. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nagyon semmi se.
2020. ápr. 26. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindennek te vagy a forrása, azaz te tudsz változtatni a dolgokon, és azzal, hogy ide kiírod, nem lesz kevésbé unalmasabb az életed. Próbálj ki új dolgokat, ismerkedj meg új emberekkel (persze csak akkor, ha vége a vírusnak #maradjotthon). Menj ki futni a szabadba, hidd el annyira lefáradsz majd 10km után, hogy eszedbe se fognak jutni ezek a gondolatok.

A monotonitást szerencsére meg lehet törni. A kérdés pedig az, hogy képes vagy-e tenni is érte vagy inkább elmélyülsz az önsajnálat mélységében.

Te irányítod az életedet, ha valami nem felel meg akkor vedd a fáradtságot és változtass rajta, mert más nem igen tud.

2020. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg ne haragudj meg, nem bántásból, de nem az élet és a világ az unalmas, hanem annak az élete aki unatkozik...
2020. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is így érzem már vagy 10 éve. Sok pénz kéne hogy olyan helyre jussak ami lenyűgözzön. Én utána is néztem japán 500 ezer ft csak odaút :p egy átszállással
2020. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak az unatkozik, aki maga is unalmas.
2020. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!