Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire unalmas a...

Miért ennyire unalmas a világ? Az élet?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen szétunom magam. Vírus nélkül is. Annyira unalmas minden. Minden olyan unalmas, nem tudom ezt kifejezni jobban. Lehet elutaznék ha lenne kivel, és nem lenne vírus. Ti nem unjátok?

2020. ápr. 26. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#8. Teljesen egyetértek veled. Én meg is próbáltam, hogy izgalmassá tegyem az életem, de mindenre ráuntam. Egy idő után már semmi sem kötött le. Létezik olyan, hogy hiába próbálkozik az ember, nem köti le semmi, csak ideig óráig?
2020. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az H unalmas???? Észak Koreában olvastad mi történt? Bolond vagy ember?
2020. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
akkor dolgozzatok, hogy legyen pénzetek utazni, amikor lehet.
2020. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
helyesbítek, az élet szhar
2020. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is unalmas vagyok, és egyszerűen mindent! képes vagyok unni, megunni, fogalmam sincs, hogy mit tehetnék.


Valószínűleg a társaság hiánya az oka, mert hiába tolják az "önfejlesztés" dumát itt ezerrel, ha az embernek egyszerűen nincs társaságam, egy idő után minden kicsit szürke, unalmas lesz.


Pl hiába megy fel a gyerek Minecraft multiplayerezni, ha ott sem talál senkit, aki játszana vele.


F

2020. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!