Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan léptek túl azon, ha...

Ti hogyan léptek túl azon, ha kínos vagy kellemetlen szituációkba keveredtek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 09:13
 1/10 anonim válasza:
Én nagyon sokat agyalok rajta, nem tudom magam túltenni, fennakadok kisebb részleteken... nekem nagyooon nehéz de akivel kapcsolatban kínos helyzetbe keveredtél ő is emberből van vele is volt már ilyen ezzel vigasztald magad és ő hidd el 1-2 nap múlva elfelejti.
2020. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mi az. Meg én okozom vagy csak belekeveredek?

Pl. megbotlom az utcán, vagy előadás közben rosszul mondok valamit, vagy valami kisebb hibát vétek munkában. Ilyenek már nem érdekelnek, persze akkor ciki, de kis idő múlva úgysem emlékszik rá már senki. Meg nem is nagy dolog. Régen ilyeneken is aggódtam, de ezeket már elengedem.

Ami nekem tényleg kellemetlen, az a hangos veszekedés, balhé, az alpári viselkedés. Én nem vagyok ilyen, de van olyan ismerősöm, aki igen. Őt pl. kerülöm is, mert az nagyon kellemetlen lenne, ha valahol balhézna és én éppen ott vagyok.

2020. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én esetemben közönség is volt hozzá, most rajtam röhög mindenki. Én meg nagyon magamra veszem az ilyet:(
2020. ápr. 27. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: De mi volt? Lecsúszott a nadrágod és mindenki látta a bugyid? Vagy megbotlottál? Azért nagyon nem mindegy a konkrét helyzet.

Nem kell mindent magadra venni. Vannak vicces helyzetek. Te is nevetsz biztosan ilyenekben, ha te vagy a 'közönség' és nem azért, mert bunkó vagy, meg lenézed az illetőt, hanem maga a helyzet vicces.

2020. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Humorral és öniróniával, mindenkivel előfordul, ettől még nem vagyok kevesebb. Minek agyalnék rajta? Mindenki hamar elfelejti az ilyesmit, főleg, ha te is képes vagy saját magadon röhögni.
2020. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak nevetek az ilyen történeteken.De ha nagyon ciki akkor próbálom kerülni a témát meg a társaságot is hogy még véletlenül se jöjjön elő a téma.
2020. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg attól függ, hogy mi történt. Én általában jót szoktam nevetni az ilyeneken, az is segít, ha elmesélem valakinek, aki nem látta, és együtt nevetünk. Meg is tudnak nyugtatni, általában úgy gondolják, hogy ez nem olyan vészes, mint amilyennek gondolom. Ha minden kötél szakad, és tényleg nagyon kínos a helyzet, akkor azt próbálom látni magam előtt, hogy 5 év múlva kicsit sem fog érdekelni, hogy ez megtörtént.
2020. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Csak az őszinte "kártyakiteregetés" az, ami segíthet. Nem biztos, hogy minden érintett jól jön ki a dologból, de legalább a korrektség megmarad.
2020. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én néha úgy vagyok vele, hogy "elvésznek az idő tükrében". Vagy csak nevetek egyet rajta.

Igyekszek ilyeneket nem felvenni. Már ráálltam arra, hogy elképzeljem a többiek mire gondolhatnak. Valószínűleg leszarják vagy furcsálkodnak rajta és elfelejtik.

A másik lépcsőfok meg ha nem érdekel mások véleménye.

2020. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Önirónia ennyi! 😁
2020. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!