Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ellenségeim szövetségre...

Az ellenségeim szövetségre léptek ellenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg ellenséget szereztem életem során. Úgy tűnik, hogy felvették egymással a kapcsolatot és kémkednek utánam. Ezt a kérdést is látni fogják. Volt, akit iskolában ismertem meg, volt, akit munkában és volt, akit chaten. Ezen az oldalon is itt vannak. A gyakorikérdéseket úgy használják mint egy manipulációs eszközt. Úgy gondolom, hogy ez túlmegy minden határon és bosszút kell álnom ezért.

2020. márc. 16. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha látják,mi értelme irnod ide? De egyszerű paranoiád is lehet...
2020. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Neked nincsenek ellenségeid. Csak egy magányos lúzer vagy, aki itt éli ki az életét, mert csak itt kerül kapcsolatba más emberekkel.
2020. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

"Normális vagyok kérem szépen, megmondták a hangok"


Amúgy visszaolvasható az összes kérdésed, amiből szépen körvonalazódik hogy csak egy szerencsétlen 'lény' vagy (trollnak gyenge, embernek meg kevés), akinek az adja meg a napi izgalmat, hogy kamukérdéseket vagy provokatív szövegeket gyárt, mert akkor legalább hozzá szól valaki.

2020. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is ez a meglátásom, és helyeslem döntésed. Mindent kárt meg kell torolni
2020. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen bármit is tenned. Mindent látunk és így mindent tudunk rólad. Bármikor lecsaphatunk rád. Rettegj!


Üdv: A legnagyobb óvodai ellenséged


Ps: sosem bocsájtom meg, higy elvetted a kék lapátot tőlem a homokozóban.

2020. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
#5 És mivan ha tényleg igazat ír? És ez a tett sem egyáltalán vicces. Ez is bűnnek számít. Csak ezt úgy hívják kis bűn és vannak a nagyobb bűnök.
2020. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
92%
Nem lehet hogy egy kicsit paranoiás vagy?
2020. ápr. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig ellenségeket gyűjtöttem... de én szeretek harcolni, mert izgalmas, és megmozgatja az embert fizikailag és szellemileg is, szóval élvezd a dolgot! :)


Remélem egyszer ellenem is összefognak :)

29/F

2020. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!