Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le az emberek?

Miért néznek le az emberek?

Figyelt kérdés
Lehet azért mert kicsit csendesebb, szolidabb vagyok? De a lényeg hogy akárhová megyek, mindenütt lenéznek, kivéve ott ahol egyáltalán nem ismernek. Iskolában se voltam nagymenő, épp ellenkezőleg, én az voltam aki ki volt közösítve. Akik kiközösítettek a mai napig szerencsésebbek, mint én. Engem még párkapcsolatban is csak lenézni tudtak, amik nem tartottak sokáig, bár lehet ennyit is érek. Legutolsó kapcsolatban is az volt velem éreztetve hogy az exek jobbak, mint én, illetve más nők is. Azóta a volt barátom összejött mással, akit látszólag jobban megbecsül, mint engem. Most meg azt látom hogy a jelenlegi nője jobb, mint én.
2020. ápr. 27. 13:06
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%
Az hogy nem te vagy a menő, a sztár, nem jelenti azt, hogy lenéznek. Súlyos önbecsülési gondjaid vannak.
2020. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, csak nem értem hogy miért pártolt el mellőlem az élet, leírtam a helyzetem. Azt se tudod ki vagyok, miért érdekelne hogy sajnálsz vagy nem?
2020. ápr. 27. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert állandóan sajnáltatod magad, egy értéktelen szardarabnak hiszed magad és emiatt mindenki más is annak tart. De írd még ki ugyanezt még hatezerszer, nem rinyáltál itt eleget, az majd megold mindent.
2020. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert magadat sem tartod semmire és ezt sugarzod a környezetedben.
2020. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
" Azt se tudod ki vagyok, miért érdekelne hogy sajnálsz vagy nem?" akkor miért érdekel idegen emberek véleménye akik nem ismernek.... de az ilyen kjérdésekből van gyanu miért vagy ilyen szerencsétlen
2020. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem néz le téged senki. Csak te nézed le önmagad.

El kell jutni egy bizonyos szintre, meg kell élni pár dolgot hogy ezt megértsd.


Saját esetemben mikor 20 éves osztálytalálkozóm volt nemrég, elképedve láttam hogy az akkori nagymenők mennyire lecsúsztak, mennyire nem értek el semmit az életben....

Mi akik kis csendesek voltunk, sokkal többre vittük.

2020. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is így voltam, általános iskolában még zavart, középsuliban még direkt rá is játszottam a különcködésre - a vicces, hogy emiatt kedveltek is ott, jó kis 4 év lett.


Máig maradok a "fura karakter", ha másért nem, hát a saját szórakoztatásomra. És inkább ez, minthogy beálljak a klónseregbe, ezredik birkának.

2020. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Ember vagyok!

Nem nézlek le!


Tessék, máris megdöntöttem az elméleted.



(btw, keress egy terapeutát, mert ez elég súlyos önértékelési problémára vall, amit leírtál)

2020. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak tanácsokat szerettem volna kérni, azért írtam ki a kérdést nem önsajnáltatásból. Egyszerűen akárhogy gondolkodok ezeken a dolgokon, mindig arra lyukadok ki, hogy más mennyivel jobb az életben, mint én. Pedig nem gondolok nagy dolgokra. Ha már látom hogy mást megbecsülnek, engem meg sehol senki, már ez is elég.
2020. ápr. 27. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Kezdj valamit az életeddel. Mert így ez csak picsogás, már bocsi. Még akkor is ha valóban így lenne.

A másik dolog pedig hogy nem másik embernek kell megmondania hogy te mennyit érsz.

2020. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!