Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek elmebetegnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek elmebetegnek az emberek amiért NEM akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

A legtöbb párkapcsolat deficites, egy barátnő rengeteg áldozattal jár, cserébe annyival dob a szingli életmódon hogy a szexuális életed színesebb lesz kicsit.

A nők többsége hisztikriszti, a legtöbb terror alatt tartja a pasiját, a rosszabb részük még a szexxel is zsarolja őket ha úgy tartja kedve.

Sokukkal beszélgetni se lehet semmiről, nincs véleményük a világ dolgairól, nem érdekli őket semmi se.


Nem érzek késztetést arra hogy én szerezzek magamnak barátnőt.


Az ismerőseim szerint elmebeteg vagyok, illetve "nőhiányom" van és hülyeségeket beszélek.


F/28


2019. júl. 17. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
...ha annyira nem akarsz, miért teszel fel erről tízmillió kérdést naponta?
2019. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeségeket beszélsz. 😃


Hány nővel voltál amire a fenti állításaid alapozod?


Persze, vannak ilyenek, ez tény, de nem csak ilyenek vannak.Én még egy ilyen nővel se jártam aki zsarolni akart volna. 😃

2019. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz képest, az ezredik kérdést teszed fel a témában...
2019. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én sem akarok senkit :D


A vicc az, hogy pillanatokra amikor dumálgatok csajokkal, előjön belőlem a vágy (gondolom belőled is) aztán ahogy levezetem magamban az egyenletet, hogy mivel jár egy kapcsolat....

Fél életed elveszi ha rendesen csinálod (lelki törődés, pénz, folyamatos ön- és egymás fejlesztése, programok, majd közös élet, stb..) és ilyenkor egy olyan virtuális terhet érzek a fejem felett, hogy ugyanilyen gyorsan el is megy a kedvem.


Egyszerűen borsózik a hátam attól, hogy elköteleződjek valaki felé, családalapítás, jópofizás a másik társasága előtt...


Fura egy helyzet, de teljes értékűnek érzem az életem egyedül is :D


Szintén 28/F

2019. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem is kell neked barátnő ha csak a szexet látnád benne. Oh. Bocs. Dugást... Meg persze csak a sok olyat amit írtál.
2019. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Engem csak szexuálisan vonzanak a nők. De az is elmúlik ha kiverem a bohócot.


Nem érzek rá vágyat hogy hajtsam őket.


20 évesen csajoztam utoljára komolyan.

2019. júl. 17. 01:16
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mit keresel napi minimum 3 kérdéssel ebben a kategóriában?
2019. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Még akár lehetne is realitása a kérdésnek, ha nem tudnánk hogy ki vagy, és milyen más hatásvadász kérdéseket szoktál még kiírni...
2019. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

35 éves férfiként, sok rövidebb és pár hosszú párkapcsolat után én is kezdek arra jutni, hogy talán nők nélkül jobb életet tudok élni. Bár szexszel nem zsarolt egyikük sem, azt ők is felettébb szerették velem, de a rengeteg idő és energia, amit elvontak más dolgoktól, és az állandó igényeik (utazzunk valahova, vegyem őket feleségül, legyen gyerekünk) lassan elvették a kedvemet az egésztől. Emellett az is, ahogy látom, a volt haverjaim milyen kasztrált papucsok lettek férjként és apaként. "Mennem kell, mert az asszony így meg az asszony úgy...", nem mernek megnézni egy jó seggű csajt az utcán, mert már agyon vannak kondícionálva és terrorizálva, inkább nemtelen rabszolgák már, mint férfiak.

Szóval maradok inkább egyedül.

2019. júl. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem néz elmebetegnek, viszont egy unatkozó trollnak aki fiktív kérdéseket gyárt, annál inkább.
2019. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!