Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek az emberek 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek az emberek 3-4 évvel fiatalabbnak? Mit kellene tennem hogy annyinak nézzek ki amennyi vagyok? Néha elég idegesítő tud lenni hogy a 16-17 évesek érdeklődnek irántam. 20l

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki, majd 20 év múlva visszasírod még ezt.


Na akard magad öregíteni, az nem jó.

2017. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogsz ennek még örülni is. Nálam ez az egész családra jellemző, a szüleim sem látszanak annyinak, amennyi idősek, öcsémet és engem is rendszeresen fiatalabbnak tippelnek. Sokkal jobb, mint hogyha öregebbnek látszanánk.
2017. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok de mindrnki 16-18 évesnek néz. Mert alacsony vagyok és vékony és nagyon fiatalos az arcom. Ne is törődj vele fogadd így el magadat. Én is meg a barátnőm is aki szintén fiatalos anyuka mentünk a buszon és egy öregasszony beszolt h ilyen fataloknak már gyereke van? Mondom mihez képest vagyunk fiatalok ! Ilyet szól a mő 20 nál nem lehetünk többek mondom végül is csak 7 évvel. Azt teljesen kiakadt. Régen engem is uavart de mostmár leszarom
2017. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szüless újra más génekkel
2017. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az egyik legjobb tulajdonság amit a gén-lottón nyerni lehet.


Járj korodbeli, vagy idősebb társaságba, ott gond nélkül fogsz tudni ismerkedni, utcán vagy szórakozóhelyen valóban nehezebb, de sokfelé lehet máshol is.

2017. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Smink!
2017. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem később örülni fogsz annak ha fiatalabbnak néznek.

Ismerek egy nőt akinek ha nem ismerném a pontos életkorát kapásból azt mondanám hogy nem több mint 30 éves, valójában pedig elmúlt 42 éves. Olyan nőt is ismerek akiről ránézésre azt mondtam hogy 35 éves, valójában 55 éves, és addig nem hittem el ameddig nem mutatta meg a személyijét. Olyan csajt is ismerek akire ha ránézek azt mondom maximum 19 éves, közben meg elmúlt 25. Szóval ha csak tényleg azért zavar mert a fiatalabbak próbálkoznak be nálad akkor esetleg annyit tehetsz hogy kicsit komolyabb stílusra formálod a megjelenésed esetleg.

2017. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyem a pici szívét neki, kis hamvas baracknak tekintik. 🤘😆
2017. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vágass frufrut,attól öregebbnek nézel majd ki.Tapasztalat.
2017. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!