Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos emberek hirtelen megutálnak vagy furcsán néznek rám?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, de már gimiben is tapasztaltam ilyesmit. Hogy valakinek szimpatikus vagyok, kedves velem, aztán pár hét múlva egyik napról a másikra gyűlölködve néz rám, vagy nem is köszön... Mi történik ilyenkor?


Mielőtt valaki azt írná, hogy hallanak rólam valami rosszat, az kb. ki van zárva, mert nem vagyok ribi sem, és túl társasági ember sem, tehát nem csinálok hülyeségeket részegen mondjuk. Mindenkivel kedves szoktam lenni, segítőkész, tényleg nem értem. :(


2016. márc. 4. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Miért van az, hogy ez érdekel téged ?
2016. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányok is csinálják ezt, nem csak fiúk.
2016. márc. 4. 21:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért ne érdekelne, mikor jóban vagyok valakivel, aztán megutál?
2016. márc. 4. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért foglalkozol más emberek véleményével ?
2016. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzásod lesz itt a bibi.
2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az idő után? Lehet ráakaszkodsz másokra vagy olyan stílusod van, ami nem egyből taszítja az embereket, hanem idővel válik elviselhetetlenné. Volt egy lány a munkahelyemen, akivel egészen jól kijöttünk, elröhögcséltünk..stb.. Kellett egy hónap kb, mire már nyomasztóvá vált, hogy iszonyatosan gyerek az illető, röhögcsélni lehet vele, de semmit nem vesz komolyan, semmi nem foglalkoztatja igazán. Sajnos a munkája sem, így távozott is azóta. A lényeg, hogy lehet neki úgy jött le, hogy megutálni hirtelen, pedig milyen jól elvoltunk, de nem erről van szó. Egyszerűen csak nem az én társaságom volt és ez idővel derült ki. Ugyanígy vagyok egy két energiavámpírral is, akik a másik véglet. Eleinte az ember szívesen meghallgatja a másik problémáit, igyekszik tanácsot adni, ami egy kedves barátságos dolog, de idővel, ha csak a problémákkal jön az illető, inkább elkerülöm a továbbiakban.
2016. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam járni, de már megszoktam. Szórakoztató a sok hazugság amivel lekoptatnak. Kár, hogy kezd felbomlani a tudatom és így már semmi nm olyan jó mint régen.
2016. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!