Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rájöttem, hogy Bólogató János...

Rájöttem, hogy Bólogató János vagyok. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban kiközösítettek, sokáig nem volt egy barátom sem. Azóta nagyon küzdök, hogy az emberek kedveljenek. Ézrevettem, hogy már szinte bárkit támogatok, akitől barátságot remélek, illetve a meglévő barátaimat nagyon sokat és eltúlzottan dicsérem, mert félek, hogy azokat is elveszítem. Mit kellene tennem elsőnek, hogy ez változzon?
2020. ápr. 27. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán alakíts ki magadnak egy saját értékrendszert amihez ragaszkodhatsz.
2020. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne arra törekedj, hogy másoknak helyeselj, hanem te mondjál olysmiket, amikkel ők egyetértenek. Nem kell senkit a jó ötletei miatt agyondícsérni, mert az egy idő után nekik is kellemetlen. Hűvösen és lazán (akár humorosan is) is a tudtukra lehet adni, hogy egyetértesz velük (pl. "Nem is vagy te annyira hülye!", stb.). :)
2020. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez kemény dió lesz. Önismeret kell hozzá és önbizalom kialakítása.
2020. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!