Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek, ha...

Ti hogyan kezelitek, ha valaki ok nélkül beszól nektek? Ha valaki ok nélkül belétek köt?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban ilyen utcai esetekre gondolok. Ti mit szoktatok csinálni? Mi volt idáig a legdurvább eset? Ti is napokig rosszul érzitek magatokat utána?
2020. ápr. 28. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy érzem magam utána rosszul. Elengedem a fülem mellett. Hagyj mondja, ha akarja, nézd meg azt, hogy ki mondja.

Ha magadat emészted, teljesen feleslegesen, akkor ezzel a bántó elérte a célját, tehát fájdalmat okozott neked. De ez a te felelősséged, mert hagytad magad.

2020. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fülemen be, másikon ki.
2020. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lena7 ***** válasza:
100%
Attól függ ,hogy ki és mért szólt be ,meg hogy milyen napom volt.A legtöbbször elengedem a fülem melett,viszont ha rossz napom van és ok nélkül szóltak be,akkor általában visszaszszólok.
2020. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, hogy mit szól be és hogyan. Ha megkeresi magának a bajt, nálam megkapja azonnal a választ, úgy, hogy holtáig gebed belé. Aki keresi a bajt, megérdemli a pofont.


Nem szoktam megválogatni a szavaimat, ha valaki pofátlan és durva, és röptében adom le a verbális sorozatlövést. Kocsisokat is megszégyenítú módon tudok káromkodni, de ha nagyon jó passzban vagyok, akkor olyan high-intellektuel szépmagyarral küldöm el a legmelegebb éghajlatokra, hogy még a végén ő csókol nekem kezet.

2020. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit,lesz..rom.Régebben megijedtem ezektől,mióta boxolok már kevésbé.Bennem van az a tudat,hogy nem vagyok tehetetlen,ha komolyra fordulna a dolog.

Legdurvább eset? Metrón beszólogatott egy láthatóan nem százas fazon,pont szembe ült velem.Leszartam,mert nem akartam balhét,de egy ujjal hozzám ért volna,akkor,ami a csövön kifér.De volt,hogy leültek velem szembe,és provokálóan néztek.Lábamat stabilan helyeztem,ha ugrani kell,és készítettem az öklömet is.Szerencsére eddig soha nem volt komolyabb.F..szkalapok bárhol lehetnek,ez van.

2020. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktak nekem beszólni az utcán.

192cm vagyok, 88 kiló.

Viszont a forgalomban, autóval szoktak szívatni, na azt nem viselem jól.

Amikor meg mellém ér a majomja, nem győzi lehajtani a fejét, meg vakargatni a fülét zavarában.

Volt, hogy így beszóltak, de az illető jobbnak látta elhúzni.

2020. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmen kívül hagyom.

Az ő szegénységi bizonyítványa..

2020. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A közelmúltban nem történt ilyesmi.
2020. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a legdurvább az volt, amikor éjszaka, az egyik tér szélén álldogáló, zenét hallgató fiatal társaság mellett elhaladtam(rájuk se néztem), majd kb 10 méter megtétele után hallom: - hé várjál csak, állj meg, van tüzed? Hátra fordultam, a társaság nagy része rohant felém, és üvöltözött: - adjál már tüzet, állj meg.

Az első, amint utolért ütni kezdett, közben megérkeztek a többiek, szakszerűen körbe kaptak, folyamatosan ütöttek, rúgtak, míg valamelyik srác megunta, hogy nem bírtak a földre verni, és kétszer hátba szúrt. (vagy ketten szúrtak 1x 1x) Ezután már megnyugodva távoztak, az a tűz se kellett már nekik.

Szerencsére volt időm mentőt hívni. Én napokig rosszul éreztem magam, a szuper intenzív osztályon volt időm gondolkozni, hogy mit csináltam rosszul, de később a rendőrségen és a bíróságon is hosszasan kellett bizonygatnom, hogy nem én kötöttem beléjük, mert a 7 letartóztatott srác + a másik 5 tanú egybehangzóan állították, hogy beléjük kötöttem, és verekedést kezdtem, csak önvédelemből szúrtak hátba, de abba is igazából csak bele estem.

Azóta picivel fostosabb vagyok, ha 3-4 ember áll valahol, már átmegyek a túloldalra.

2020. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!