Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy kezelitek az olyan...

Ti hogy kezelitek az olyan barátot aki folyton belétek köt valamiért?

Figyelt kérdés
Volt már olyan barátotok akinek úgy éreztétek lassan már nem mertek elmondani semmit, mert féltek hogy hogy reagál?

2019. dec. 13. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen barátom még nem volt. Az ilyen nem barát, tehát mellőzöm a kontaktust vele.
2019. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozok ilyenekkel. Ha mégis, először elmondom hogy ez nekem hogy esik, ha nem tud változtatni akkor nekem ennyi elég volt keressen más barátokat magának.
2019. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Par évig normális volt. Össze jöttem a mostani párommal, total megváltozott, kötekedett, bunkó volt. Kb 2 éve megszakítottam minden kapcsolatot vele. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok.
2019. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Úgy, hogy nem barátkozok vele többet.
2019. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ideig volt. Kerültem. Nagyon szemét volt, mindenért belekötött ami volt, és mindig én jöttem ki hülyén a vitából. Egyszer végül végleg összevesztem vele, és csak örülök, hogy megszabadultam tőle. Utálom a napot is, amikor megismertem.
2019. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!