Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít rohadtul...

Csak engem idegesít rohadtul greta thunberg?

Figyelt kérdés
Persze nem azzal van bajom hogy védi a környezetet meg a klímát, hanem az hogy tizenévesen magyaráz nála sokkal nagyobb embereknek és azt hiszi hogy ő a nagy megváltó...

2020. ápr. 28. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nèzd. Greta Thunberg egy aspergeres szindròmàs de lehet autista is . Egy veleszületett betegsèg , nem tud sem jól beszèlni meg ilyenek. Egyebkent liberàl idiota klima csàvók ès nők hasznàljàk ki , nem kell figyeljetek miket mond mert levan írva ezt olvasgatja ez egy bèna dolog. Sajnos làttam màr autistàt bajban mert èppen ràvettèk hogy verekedjen ami felesleges lett volna. Hidd el itt ugyanugy kihasznàljàk ezt a szerencsètlen papiron tuti autista lànyt. Ennyi.
2020. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Majd ha felnő, már senkinek nem lesz érdekes, jól leszarják majd szegényt, ő meg nem fogja érteni, hogy mostmár miért nem hallgatják meg a véleményét. Hát azért, mert csak addig kellett ő nekik, amíg “eladható termék” volt. Ő nem nagyon érti gondolom, azt látja, hogy komoly emberek is felfigyelnek rá és meghallgatják. A szülei undorítóak szerintem, mert igazából ők azok, akik “ellopták a gyerekkorát” ezzel az egésszel.
2020. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha egyszer tizenévesen értelmesebb, mint sok "nála nagyobb ember"?

Engem inkább az idegesít, hogy nála, a szavaiddal élve egy tizenévesnél jóval tudatlanabb, és felelőtlenebb emberek országokat irányítanak, és milliók életére, emg a jövőre kihatással levő döntéseket hoznak.

2020. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nála nehéz felelőtlenebbnek és tudatlannak lenni xDDDDDD
2020. ápr. 28. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Pont ez a greta lényege, hogy idegesít.

Polgárpukkasztás. Trollkodás.

Csak azt nem tudom eldönteni, akik előretolják, azok a környezetet akarják védeni, vagy épp ellenkezőleg, Gretaval akarnak a környezetvédőkből viccet csinálni.

2020. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nála nagyobb embereknek? Én nagyon nem vagyok otthon ebben, de a nála nagyobb ember azt csinálná amit gréta, ha lenne esze. Gréta nagyobb az összesnél, akihez beszél. Az emberek agymosottak. Legyen az a feri papa vagy egy ország 'vezetője'. Gréta azt látja h amit az ember tesz, undorító. Ennél a szintnél KISEBB, ami szt a valamit teszi, NEM nagyobb.


Én tizenévesen is rendelkeztem olyan háttérrel, amivel magyarázhattam. Azt mondták, makd rájössz, majd kinövöd, meg nem tudok semmit. Teltek az évek, aztán tozesével is kezdett omladozni, de a talnyos semmit tudó 13 éves énem is ezerszer különb/értelmesebb volt mint ők. Te is olyan vagy, akinek kevés fogalma van a világról, és arról mi számít emberen belül, és mitől lesz valaki nagy. Sajnálom.


Nekem az nem tetszik, hogy brutálisan erősen támadja a környezet elleneseket, miközben pénzt pazaról, és ő maga is brutálisan rongálja a környezetet. Persze még pici.., fhingja sincs róla, meg ahogy előttem mondták, kihasználják mint a tinilányt( haha), de épp ezért ő a frusztráló.., ha valami tényleg érdekel, akkor szűntelen tanulod. Ő semmit se tanul. Megállt egy szinten. 8 évesen felháborodott, és azóta is lexarja a környezetet, csak papol, aztán celeb lett szegényből.

2020. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Hallgasd meg Denash-től a gyárt
2020. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem a nagyobb embereknek magyaráz, hanem minden embernek, hogyha nem teszünk semmit a környezetünkért, akkor belátható időn belül nagyon súlyos következményei lesznek. Ezt nem ő szopta ki a kisujjából, ez tény. Nyilván ő is onnan tudja, hogy a szakértők, kutatók által publikált munkákat elolvasta, az általuk tartott előadásokat meghallgatta, stb.

Az itt a baj, hogy egy tinilány képes erre, hogy a szakértőket meghallgassa és rájöjjön, tényleg nagy itt a probléma, a "nagy emberek", akiknek viszont ez lenne a munkája, hogy a szakértőkkel egyeztessenek és kidolgozzanak valami tervet a katasztrófa elkerülésére, ezt nem teszik meg.

A saját butaságodat mutatja az, hogy tényed az zavar, hogy egy tinilány törődni akar a környezetvédelemmel, és nem az zavar, hogy akik tudnának érdemben tenni a környezetvédelemért, azok viszont magasról telibefossák az egészet! Inkább azon kéne idegeskedned, hogy ők miért nem tesznek semmit.

2020. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Pont az a baj hogy mindenkinél nagyobbnak érzi magát. Egyébként mondtam hogy nem a környezetvédelemmel van a bajom. Magam is megteszem a legtöbbet amit egy átlag ember megtehet a környezetért.
2020. ápr. 29. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!