Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tesóm rohadtul megváltozott,...

Tesóm rohadtul megváltozott, mióta egyetemre ment. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Napi két doboz cigit szív, itthon meg előadja a szentlelket. Meg a baráti körétől tudom, hogy füvezik is néha. Meg minden egyes este piál, az egyik barátnőm mondta, hogy volt, hogy úgy húzták be a koliba... Meg üvöltözik részegen a nyílt utcán, minden...

Múltkor barátnőm anyja szólt, hogy a buszon beszélt tök hangosan, hogy miket szív, szóljak otthon, hogy álljon le. Erre még én volram a szemét, hogy a testvéremet pocskondiázni járok oda, ezt ők nem hiszik el, nem monditt ilyent az anyja.

Ja persze, amikor én meg el ajarok menni éjfélkor beülni valahova, ordibálnak, meg biztos drogozni járok (soha, a barátnőim sem olyanok).

Tök elegem van, hogy még én vagyok a szemét, ő meg a kisangyal. Mert hétvégén 2 nap elalszik, mert kipiheni a "fáradalmakat. Nekemeg, ha elmegyek meccset nézni, már rám fogják, hogy drogozom... Nem fair, nem is egyszer. Már volt, hogy bőgtem, hogy vigyenek tesztre. Soha nem volt közöm ilyenekhez, nem is értem.

19 vagyok, annyi, hogy én itthon lakom, ezért szem előtt vagyok, ő meg nem. Azt hiszik nem is jár tesóm semmerre, csak én "csavargok", 2-3 hetente egy este.


2018. jan. 9. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben sokat nem lehet tenni mivel te is és a tesód is már felnőtt emberek vagytok ezért a szüleidnek már vajnyi kevés beleszólása van abba mit csináltok(Jöhet a lepontozás a 30+-soktól)

De tényleg nem kellene magadat hibáztatni azért,mert ő ezt csinálja,majd tanul mindenki a maga kárán valaki csak arra képes. Ha erősebb egyetemre ment akkor ilyen hozzállással max év végiig adok neki időt,amíg ki nem vágják főleg ha államin van a srác.És ha hazamegy akkor már nem lesz ezekre lehetősége:DD 20f

2018. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én semmi ilyet nem csinálok... Csak éppen szem előtt vagyok nekik minden nap. Ő meg hazajön pénteken, akkor is megjátsza a jókisfiút (jár is a jutalom). Mégha elmegy péntek este buliba, akkor is beadja, hogy tanul.

Amúgy nem tanul semmit. Be se jár, van olyan hét. Én meg, ha egyet is kihagyok, megölnének. Meg tényleg annyira keveset járok el, de akkor is baj. Mert öcséd soha... Ja nem.

Sokadikra átpuskázza magát, itthoneg beadja, hogy ötös, úgyse látják. Jár a juti.

Hányni tudnék, nem volt ilyen.

2018. jan. 9. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden családban mindig van egy gyerek aki "kisangyal" és akinek mindent megbocsátanak a szülők, mert él róla egy idealizált kép. Meg van a "fekete bárány" aki lehet akarmilyen jó, mindig lesz miért belekötni.

Nálunk hugom (csak féltestvérek vagyunk) az angyal, én meg a fekete bárány. Húgom ellógott a suliból hogy a buszmegállóban szopkodja a drogos barátai f***szát, vegül be se fejezte. Pedig csak egy szakközép volt. Én kis híján diplomás vagyok, az érettségi mellé van egy OKJ CNC esztergályos képesítésem, soha nem hazudtam, mégis engem utálnak. Pedig sose támogattak. Őt meg nem győzték pénzelni, mert folyton hamburgerezni meg piálni jart. Végül felcsinálták, és apámék odavannak hogy ő szült egy unokát, nekem meg nincs családom. Ez ilyen.

2018. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó erre csak az tudom mondani,hogy lol:DD

De hát az élet maga is unfair én azt mondanám nem kell törődni azzal amin úgyse tudsz változtatni..

2018. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre az életmódra ne irigkyedj kedves kérdező. Hidd el hogy ha ezt tovább folytatja vagy a pszichiátrián vagy a börötnben köt ki remélem az előbbiben! Te éld az életed tudom fáj ez az igazságtalanság és sajnos rossz lehet végignézni ahogy a szeretett testvéred tönkre teszi magát azonban engedd el a kezét mert nem tudod megváltoztatni! SAJNOS :(
2018. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kikészült az egyetem nehézsége miatt. Ahogy mesélték előttem is, nálunk is az a helyzet, hogy aki semmire se vitte az életben az a kedvenc, engem meg kb kiakarnak tagadni úgy, hogy tanulok dolgozok ahogy csak tudok. idézek : "ez ilyen"
2018. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!