Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokból is kihoz tőle szokatl...

Másokból is kihoz tőle szokatlan dolgokat a jelenlegi helyzet?

Figyelt kérdés

Ugyan én bejárok dolgozni, de eddig azért heti egyszer-kétszer-háromszor baráti találkozókat tartottunk, szabadon sétálhattunk, mozizhattunk, stb. (Most ezeket nem tartjuk meg, maximum skype-on "találkozunk".)


És... azt vettem észre, hogy az Éden Hotel nem tudom hányadik részét nézem... ég a pofámról a bőr.



2020. ápr. 28. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már :) Én meg van, amikor egy egy helyes szinész kedvéért képes vagyok végignézni "dirty pleasure" sorozatokat... az se büszkeség... :D


Ird meg légyszi, hogy kb. milyen az érdeklődési köröd, és ha azon belül tudok jó könyvet-filmet, irom :)

2020. ápr. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
3: Én ezt már rég tudtam, olyan jó végre igazán szabadnak lenni, levetni a kapitalizmus láncait, csak kár, hogy nem maradhat így örökké.
2020. ápr. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ki vagyok merülve. A munkahelyemen van, akinek be kell járni, van, akinek nem, olyanok járnak be, akik dolgozhatnának otthonról, ez konfliktust szül.
2020. ápr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen,takarítok.
2020. ápr. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a szokásosnál is többet iszom, mert eddig itthonülő alkesz voltam, most meg pláne. Az viszont igaz, hogy kevesebbet költök sportfogadásra.
2020. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem semmi változás nem történt. Amúgy is munkanélküli voltam már január óta, szóval ez így szívás. Túrázni is el lehet járni, boltba is. A plázázás is végre kimerül a teszkóban és az auchanban,mert máshol nincs ruha 😃 nyipbán jó lenne beülni pár helyre párommal, meg üj helyeket felfedezni a városban is... most így többet mozdulunk ki. Az idő is jó ehhez, hiszen eső már hónapok óta nincs. Meg őszintén szólva az én introvertált lelkemnek tetszik is ez a belassult nyugis világ. Most még kinyitnak a vendéglátó és egyéb helyek, akkor is kötelező lesz a távolságtartás. Na az lesz az igazi. Minden meglesz,amit az ember csinálni akarhat, éssenki nem mászik közben a képembe,senki nem lök fel. Tökéletes világ lesz. Remélem évekig így marad, és akkor nagyon boldog leszek 🥰
2020. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem kertészkedni, pedig világ életemben hidegen hagytak a "gazok", sose szerettem őket, velük dolgozni meg pláne.

Most virágokkal van tele a kertem, igazából nem is rossz az eredmény, meg kéne tartanom ezt a szokást. Magát a kinti munkát is élvezem. Nem tudom hogy mi történt. :D

2020. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!