Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók a teltebb nők?

Miért bunkók a teltebb nők?

Figyelt kérdés

Már annyi tapasztalat ért ezzel a témával kapcsolatban. Persze vékony bunkó nővel is találkoztam 1-2x az èletemben, de teltből elképesztően sokkal.

Meg sem szólal az ember, nem sértegetik őket ha egy társaságban vannak, de már bele kezdenek hogy az ő pasijuk az ilyen alkatot szeretik, nem a semmirevaló 50kgos csontokat..(50kg vagyok)

Ez egy megtörtént példa. Csak azt nem értem hogy ők miért formálhatnak így véleményt rólam ha én róluk nem?

Miért akarjàk hogy elmenjen az önbizalmam, mikor ahhoz hogy olyan legyek mint ők csak hónapokig össze vissza kéne minden szemetet zabálnom, de nekik kemény éveket kéne diétázni és edzeni az én alakomért..

Persze ez nem általánosítás, találkoztam sok kedves teltebb lánnyal is. De én és a barátaim is már sok ilyen beképzelt, az ő alakján kívül minden csont elméletbe futottunk bele.

Meg ez olyan irreális..elhiszem hogy másnak a teltebb 70kgos nő jön be mert a husisabbat szereti,okes.

De ki mondana szebbnek egy 120 kgos narancsbőrös cukorbeteg, 2km séta után levegőt kapkodó nőt?

Nem bántás a szándékom, csak kíváncsi vagyok mire fel ilyen sok bunkó közülük.



2020. ápr. 29. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
De bántásból írod. Te itt most csak azt várod, hogy mi is lehordjuk a dagadt nőket. "Jaj csak féltékenyek rád, mert te biztos nagyon nagyon jól nézel ki". Remélem megnyugodtál.
2020. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Én még egy telt nővel se találkoztam, aki engem bántott volna az alakom miatt.

Oké, lehet, hogy a hátam mögött, ismeretlenek mondhattak irigységből valamit, de az nem rám tartozik.


Miért foglalkozol mások véleményével? Szólj vissza nekik, ha nem tudod türtőztetni magad.

2020. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Ha NEKED rendszeresen(?) beszólnak teltebb vagy kevésbé telt nök, akkor VELED van valami gond, a TE viselkedésed válthatja ki, ilyet ugyanis nem tapasztaltam sehol eddig, pedig vannnak ismeröseim minden súlycsoportból!
2020. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem is beszóltak már azért, mert sportos, vékony, az O szavaikkal élve "csontkollekcio" vagyok, de úgy gondolom, hogy aki ilyenen pörög annak valami nagy baj van a fejében. Én így jól érzem magam, nem csorbítja az önbizalmamat. :) Egyébként én inkább az idősebb, elhizottabb nőktől kapom meg, akik nagyjából 2-3 gyermeknel járnak.

Alapvetően sok teltebb ismerősöm van és ők mind nagyon kedvesek velem. Szerintem ez nem alkati dolog, hogy ki milyen. Én inkább azt tapasztaltam, hogy ők kedvesek az átlagnál :)

2020. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyetlen bunkó kövér nőt ismerek aki leszólt egy vékony nőt: Rasputia Latimore a Norbit c. Eddie Murphy filmben :D
2020. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésed alapján, ha téged leszólnak, az nem az alakod miatt van.
2020. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

"Miért bunkók a teltebb nők?"

Írja ki az 50 kilós kiscsaj, aki ezzel gyakorlatilag maga is bunkó és provokatív volt.


Egyébként én 55 kg vagyok, és soha nem tapasztaltam bántást a részükről. Sőt, nagyon aranyosak voltak egyesek.

Van egy ismerősöm aki majdnem anorexiás vékonyságú, mindent összezabál, de egyszerűen nem hízik. Ő maga mondta, hogy sajnálja, hogy tényleg ilyen hízékony a legtöbb ember és ha neki nem lenne ilyen a genetikája, akkor biztos már 120 kg lenne.

Nem értem minek kell általánosíts, csak mert te rossz tapasztalatokkal bírsz. Ha ennyire akarsz választ, akkor nesze: irigyek rád és kész. De nem minden ember gonosz csak mert kövér. És nem is minden vékony ember dolgozik meg érte.

2020. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát kérdező ez most nem jött össze... :DD
2020. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Bunkók a nénikédet. Amikor pályakezdőként elkezdtem dolgozni, akkor azok a kollégák fogadtak be engem, kis auschwitzi szökevényt, akik teltek voltak. Sosem felejtem el azt a sok kedvességet. Meg is sirattam őket...
2020. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Én magam vékony vagyok, ráadásul nem az "50 kilós csont", hanem a "kigyúrt girnyó" kategória, de nem igazán éreztem tőlük ilyesmit, legfeljebb olyan konfliktus volt, aminek szerintem nem volt köze a súlyomhoz és az övékhez sem. Nem jobban, mint a vékonyaktól.


Sőt, a vékonyak sokkal többet mustráltak, sokkal kényesebbek voltak mellettem, sokkal inkább lenéztek azért, ha jóízűen ettem/ittam, mert az mennyire nem nőies (pedig nem látszik meg rajtam), sokkal inkább éreztem azt, hogy lekicsinylően viselkednek velem. Több, nálam ducibb barátnőm van, qrvajól kijövünk, olyan jóízűeket röhögnek és jókat lehet velük poénkodni.


Ps: a 70 kilós nőt sem mondanám teltnek. 170/65 vagyok, sok dolognak hívtak, de teltnek nem. :D

2020. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!