Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók a teltebb nők?

Miért bunkók a teltebb nők?

Figyelt kérdés

Már annyi tapasztalat ért ezzel a témával kapcsolatban. Persze vékony bunkó nővel is találkoztam 1-2x az èletemben, de teltből elképesztően sokkal.

Meg sem szólal az ember, nem sértegetik őket ha egy társaságban vannak, de már bele kezdenek hogy az ő pasijuk az ilyen alkatot szeretik, nem a semmirevaló 50kgos csontokat..(50kg vagyok)

Ez egy megtörtént példa. Csak azt nem értem hogy ők miért formálhatnak így véleményt rólam ha én róluk nem?

Miért akarjàk hogy elmenjen az önbizalmam, mikor ahhoz hogy olyan legyek mint ők csak hónapokig össze vissza kéne minden szemetet zabálnom, de nekik kemény éveket kéne diétázni és edzeni az én alakomért..

Persze ez nem általánosítás, találkoztam sok kedves teltebb lánnyal is. De én és a barátaim is már sok ilyen beképzelt, az ő alakján kívül minden csont elméletbe futottunk bele.

Meg ez olyan irreális..elhiszem hogy másnak a teltebb 70kgos nő jön be mert a husisabbat szereti,okes.

De ki mondana szebbnek egy 120 kgos narancsbőrös cukorbeteg, 2km séta után levegőt kapkodó nőt?

Nem bántás a szándékom, csak kíváncsi vagyok mire fel ilyen sok bunkó közülük.



2020. ápr. 29. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kb a szobatársam is így érezhet, amikor visszaszólok neki az alakomra tett megjegyezései miatt. Nem értem, hogy a "csinos, vékony" lányoknak minek kell önmagukat azzal megerősíteni, hogy jobban néznek, ki mint a teltek. A szobatársam konkrétan tök normális alakú, mindig mondogatja, hogy ő olyan kövér, de legalább nem annyira, mint én, szóval csinosabb. Ha visszaszólok, hogy jó lenne ha nem szólna be burkoltan, akkor még ő van megsértődve.

Nem lehet, hogy nálad is ilyesmi van, hogy burkolt megjegyezéseket teszel, és az illető kevésbé diszkréten reagálja le? Nem azért mondom, de ha az összes kövér lány ezt csinálja veled, akkor nem hiszem, hogy szimplán azért mert mind bunkó lenne.

2020. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem! Nagyjából 3-4 ilyen esettel találkoztam életem során, ami szerintem úgymond “sok”! De mint írtam én is ismerek elbűvölő telt lányokat. És nem önmegerősítést akarok, hanem érdekes szempontokat.

Egyáltalán nem kötök beléjük, ez az eset amit leírtam konkrétan úgy történt hogy addig az egyetlen szavam amit hallott a csaj az az volt hogy “sziasztok”.

És egyébként nem hiszem hogy irigyek rám, szerintem valami olyasmi állhat a háttérbe hogy rögtön bunkónak gondolnak egy vékony lányt, és ezért ők is rögtön betámadnak.

2020. ápr. 29. 10:31
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Szállj le a földre!

Miért gondolnának egyből bunkónak csak mert vékony vagy?

Gyerekes felfogás...

2020. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, túlsúlyos nőként írom ezt neked, nem tudott még annyi atrocitás érni, hogy egy kvázi vadidegennel egyből bunkó legyek.

Tuti van ott valami a háttérben. Lehet, hogy nem is gondolsz rá, eszedbe sem jut, vagy direkt nem akarsz rá emlékezni.

De tegyük fel, hogy te tényleg csak ott állsz, és máris neked ugrik. Az ilyen típus akkor is harapna, ha nem volna túlsúlyos, csak akkor nem a tömegére, hanem a hajszínére, öltözködésére, tanulmányaira, anyagi helyzetére hivatkozna. Ez rosszul esik, legközelebb messzire elkerülöd és kész.

A lényeg, hogy a bunkóság nem egyenesen arányos a testtömeggel, mint ahogy az IQ-d sem esik, ha világosítod a hajad színét.

2020. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem a túlsúlytól függ, hanem az intelligenciától. Fordított helyzetben is ugyanúgy megy a bántás, meg a beszólás. Vagy más tulajdonságok esetében pl. frizura hosszú haj -rövid haj stb.
2020. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!