Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért tartasz valakit...

Te miért tartasz valakit szánalmasnak? Mi az ami az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha kölcsönkér, azután olyanra költi, amit én nem engedhetek meg magamnak.
2020. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Engem az irigység. És ha a szemembe teszi a szépet, a hátam mögött pedig kipletykál és lenéz. Korrektség kellene ezen a világon több legyen minden sokkal egyszerűbb lenne.

21/L

2020. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Azt tartom szánalmasnak, előre is bocsánat, mikor kövér emberek azt mondják, hogy a genetika miatt ilyenek, miközben egészségtelen mozgásszegény életmódot folytatnak.

(A betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.)


Szánalmasnak tartom azt is, mikor itt valaki az "oltári nagy szerelemi bánata" miatt itt sír, hogy mindjárt meghalok, meg öngyilkos leszek. Sőt, sok olyan személy is van, akik inkább azt írják, hogy meghalnának, mert sz.r az életük, és mikor írom,hogy jó lenne összeszedni magad és változtatni, erre már nem jön pozitív válasz, csak a rinya.

Miközben sokan fiatalon betegségben, vagy egy véletlen balesetben meghalnak, ők meg itt a semmiért sírnak.

2020. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha valakinek viszket a méhe, az a szememben például rohadt szánalmas. Undorodom azoktól az emberektől, akik nem tudatosan vállalnak gyereket.


Az is szánalmas, mikor valaki nem ért a nemből és nem tud méltósággal távozni. Pl szakítanak vele és koslat az exe után meg ha rommá csalják még ott önti a nyálat a féreg párja nyakába, mintha minden király lenne.


Szánalmas az is, akinek egy bántalmazó kapcsolatban konkrétan segítséget ajánlanak, de ahelyett, hogy kilépne, mentegeti a kanját.


Szánalmasak azok az emberek (főleg szülők), akik 1/8 tulajdonrészekkel vagy annál kisebbel bohóckodnak meg rárakják a haszonélvezetüket a gyereküknek adott lakásra, hogy "ne tegye ki őket".


Szánalmasak a mindenért hisztiző nyomorék szomszédok is. Mikor munkaidőben fúrnál vagy van egy gyerek a házban, aki nevetgél vagy felsír és már tolják neki a feljelentős dumát.


Szánalmasak azok az emberek, akik a diplomásokat szidják úgy, hogy ők egy szakmát sem képesek elvégezni tisztességgel.


Szánalmasak a "nekem jár" emberek.


Az is szánalmas, mikor valakinek segíteni akarnak (pl lefogyni), de mindenre van egy frappáns válasza (nem tud futni, mert fáj a kislábujja, nem ehet zöldséget, mert rosszul van tőle).


Szánalmasak a semmiből rád irkáló szia mizu/szia hogy vagy emberek is.


Szánalmas, mikor valaki nem kussoltatja el a kölkét a boltban vagy a tömegközlekedésen

2020. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az önigazolások.
2020. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Azokat akik én is voltam, de továbbfejlődtem:

Akik 18 éves koruk után is játszanak videojátékkal

A kövéreket

Akiknek nincs önkontroljuk

Akik csak a kifogásokat keresik


Illetve a vegánokat

Azokat akik nagyon rasszisták vagy rasszizmus ellenesek, mindkét véglet rossz

2020. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Az állandó késés.
2020. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki menö màjer "csàvó", de a nökkel meg bunkozni tud csak, agressziv lesz ha elutasitjàk és egy kis kingörcs igazàbol a nagypofàn tul a felszin alatt. De làttam màr nöoesen hisztizö gyurost is akinek feladta a leckét egy 50 kg krumpliszsàk.


Vagy akik nem szeretik a pàrjukat, de ugy vannak együtt vele.


Vagy amikor szegénységböl feltörö elkezd màsokat lenézni meg vetiteni, meg verni magàt.


Amikor az öregek fiatalok után koslatnak, meg azok a pletykàk éltetik öket, hogy ki kivel jön össze.


Vagy amikor a fönök fenyegetözik, mert észèrvei nincsenek épitö vitàhoz, nem tud ellenérvelni es higgadtan diplomatikusan kommunikàlni helyzeteket problémàkat megoldani.


Vagy amikor pl eladoknak van kisebbsègi komplexusa hogy öket is észre kell venni az àrun tul ès bàjcsevegni különben megsèrtödnek. Ügyfélszolgàlatosok elött is hajbokolni kell, különben az affektàlo stilusàt kell viselni.


Amikor egyesek teljesen àtlátszoan hazudnak es önmaguknak mondanak ellent ès totàl hülyének nézik a màsikat de nem tünik fel nekik az egész szitu.


Amikor pàrkapcsolatban levök harmadikra mozdulnak startolnak.


Amikor vàlàs/szakitàs elött gyorsan teherbe esik a nö.


Stb

2020. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas ha valaki szánalmasnak tart valamit. :)
2020. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Aki felsőbbrendűnek hiszi magát attól, hogy nem iszik alkoholt vagy nem eszik húst vagy hasonlók. :D
2020. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!