Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egy ilyen embert szánalmasn...

Ti egy ilyen embert szánalmasnak tartotok, vagy megértitek?

Figyelt kérdés

A nagymamám azt magyarázta nekem, hogy az anyám azért volt gyerekkorában mindig lepasszolva a dédnagymamámhoz, mert a nagymamáméknál sokszor nem volt elég meleg a házban, nem nagyon volt pénzük fűteni, de anyámnak a nővére már 4 évvel idősebb volt nála, ő "jobban bírta", ezért őt nem vitték át annyiszor a dédimhez.

Ez valójában csak egy jól hangzó alibi volt arra, hogy anyámat nem kedvelték, a 4 évvel idősebb nővére volt a kedvenc, ezért a kisebb gyereket előszeretettel lepasszolták a nagyszülőkhöz.

Anyám még most is emlegeti ezt, egy lelki defektes ember. Ha rájön az ötperc, képes még 50 évesen is emiatt sírni, hogy őt nem szerették, meg eldobták.


2019. ápr. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, egyes személyekben nagyon kemény nyomot hagyhat bármilyen régebbi fájdalom is, biztos van olyan aki nem érti meg, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül más is megérti.
2019. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már össze zavarodtam. A kérdés kire vonatkozik? anyukádra vagy a szüleire?
2019. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyukámra.
2019. ápr. 11. 16:51
 4/5 anonim válasza:
80%

Szia!

Én megértem, és szánom is... Nagyon mély nyomot hagyhatott ez anyukádon, és vannak sebek, amik sosem gyógyulnak be.

De honnan tudja, hogy csak alibi volt, és nem a valós helyzet? (Bár akkor az lenne a logikus, hogy mindkét gyereket a dédszülőkhöz küldik.)

2019. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Bár akkor az lenne a logikus, hogy mindkét gyereket a dédszülőkhöz küldik."

-> Hát pont ezért. De egyébként is látszik egy szülőn, ha az egyik gyerekét jobban szereti.

2019. ápr. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!