Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki gyűlöli a boldog és sikeres embereket és még egy kis mazochizmust is felfedez magában?

Figyelt kérdés
Utálom amikor szerelmes párokat, mosolygós csajokat és boldog, kiegyensúlyozott vidám embereket látok. Utálom, ha valakinek sikerül valami és hangot is ad ennek. Pont emiatt leállítottam egy csomó velem egy korosztályú ismerősöm követését, mert semmi kedvem sincs a szakdolgozatos, diplomaosztós szelfiket és nyáladzásokat végignézni. Főleg, hogy nekem nagyon nem mennek jól a dolgok. A csajokról meg jobb ha nem mondok semmit. Szó szerint depressziós rohamom van, amikor meglátok egy csinos, szép lányt és tudom, hogy olyan számomra, mint egy felsőbbrendű tök idegen faj, aki sosem kerül velem érintkezésbe. Kíváncsi vagyok, hogy veletek ezen a téren mi a helyzet. Kérem, hogy csak sorstársak kommenteljenek, mert nem hiányzik, hogy még itt is azzal szembesüljek, hogy mindenkinek milyen hű de szuper és boldogság az élet.

2017. ápr. 2. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
2017. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Most épp Te gyűlölködsz.
2017. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan, miért nem teszel érte, hogy neked is jó legyen? Mert ez így nem több mint a " Dögöljön meg a szomszéd lova is" mondás bő lére fogva szerintem.
2017. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon fontos lenne, hogy szakemberhez fordulj, mert a leírtak alapján nagy bajba kerulhetsz ilyen gondolkodással.
2017. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

4#


"szakemberhez fordulj"?


A kérdező mindenkit jelent a gy.k-ra akinek nem szimpatikus a válasza.


Most milyen "szakembert ajánlanál részére?

2017. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Igazi szakemberre gondoltam.
2017. ápr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
29%
Mindenki saját maga alakítja az életét ;) Ha neked nem jönnek össze a dolgok akkor nem másba kell keresni a hibát hanem saját magadban
2017. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Akkor tegyél érte,hogy a sikeresek táborába tartozz. Én is egykor olyan helyzetben voltam és úgy gondolkodtam mint te. Tapasztalatból mondom,hogy az utálkozás csak gyengít és időpocsékolás. Ez csak neked okoz rosszat,nem a másiknak. Amúgy akiket irigyelsz és akiknek leállítottad a követését, ugyanúgy éri őket kudarc csak nem kürtölik szét a dolgot és ugyanúgy nekiveselkednek az életnek.

A csinos és szép lányos részre inkább nem mondok semmit.

2017. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos az irigység természetes emberi reakció. Ha nem is gyűlöletet, de haragot vált ki az emberből ha a körülötte élők valami olyannal rendelkeznek, amit ő nem érhet el. Aki tagadja, az nem őszinte. Azt teheted, hogy igyekszel nem a külsőségekre, hanem a belső értékekre koncentrálni, és olyan területek felé figyelni, amiben tehetséges vagy, és amiben sikereket érhetsz el. Olyan emberekkel ismerkedj, akik a vidámságukat nem a szépségből, fiatalságból merítik, hanem a hosszútávú értékekből.
2017. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos nem jött össze a kapcsolat azzal, akinek sokáig udvaroltam, és nem kaptam meg a munkát, amire nagyon készültem. Így egyedül vagyok, és nem túl érdekes munkát végzek továbbra is.


Nem vagyok tehát elragadtatva. Mégsem utálom azokat, akiknek összejött - még akkor sem, ha jóval kevesebbet tettek ezért, egyszerűen szerencséjük volt -, viszont elkerülöm őket. Nem védhetem ki, hogy mások az orrom alá tolják a párjukkal töltött délutánok örömét, a munkájukkal kapcsolatos lelkesedést. De megtehetem, hogy nem követem őket a facebookon, nem válaszolok, ha írnak, és nem találkozom velük. Minek rontanám a kedvem ezzel? Ha én mindent megtettem valamiért, és mégsem jött össze, az igazságérzetem sérül ugyan, de nem leszek gyűlölködő. Velem ez a helyzet.

2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!