Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül, aki gyűlöli a kamus embereket?

Figyelt kérdés

Nem érdekel, hogy a társadalmi elvárások megkövetelik meg a többi olcsó kifogás, ha valakinek baja van a másikkal (akármi, akár kisebb dolgok is), az miért nem mondja a szemébe? Ha valaki nem akar valamit csinálni vagy nem csinálni miért talál ki mindenfélét a leghihetőbb "éppen nem voltam telefonközelben"-től az egészen csavaros hazugságokig?


Az egyetlen szituáció, ahol még el tudom fogadni (de ott sem korrekt), ahol alá-fölérendeltségi viszony van, mint főnök-beosztott vagy tanár-diák. Két egyenlő, egyenrangú (mármint az adott baráti vagy párkapcsolati szituációban, még ha az egyik segédmunkás a másik meg agysebész professzor is) ember között miért van szükség ezekre?


és ne jöjjön senki azzal, hogy megsérti, mert normális barát vagy pár nem sértődik meg, aki meg igen, azzal miért foglakozunk? Van értelme bármilyen, hazugságokon alapuló kapcsolatnak?


Utána meg panaszkodnak az emberek, hogy leélték az életüket és tornyosul a sz@r.



2019. aug. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Mert rengeteg olyan tapasztalatuk volt addig, amik arról szóltak, h megmondták h mi van, és erre az akinek mondták, ezért cserébe ilyen-olyan módon bántotta. Ezért most odamondanak valamit amitől biztos, hogy nem gurul be a másik ember, és aztán továbbmennek, és elfelejtik.


Pl ez az egyik magyarázat, de annyira pontosan nem is értettem h mit akarsz.

2019. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
ja, meg a másik, ami eszembe jutott az a szokás. Mindenhol ezt lehet látni, így önkéntelenül ezt játsszák az emberek, mert ez a norma, és akkor tűnsz furának, és "betegnek" ha nem ezt csinálod, hiába elbszott amit csinálsz.
2019. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 he84 ***** válasza:
100%
Nem szeretem én se a kamus embereket, én se vagyok az. Ám az részben kifogás, hogy rossz tapasztalat miatt is hazudnak néhányan. Nem jó ettől még előre ítélve félni és hazudni. Nem mindenki bánta azt, aki normális és őszinte. Részben saját tapasztalat.
2019. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!