Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit fiúnak vártak, fiúsabb lesz?

Akit fiúnak vártak, fiúsabb lesz?

Figyelt kérdés
Akit az anya fiúnak várt a terhesség alatt, és születéskor derül ki, hogy lány, az nagyobb eséllyel lesz fiús lány-nő?

2020. ápr. 30. 12:06
1 2
 11/15 anonim válasza:

Rólam tudták 100%-ra, hogy lány vagyok, mégis 7 éves koromig simán elmentem volna kisfiúnak is oly csúnya teremtés voltam, gyakran játszottam autókkal, de gyakran el is vettem anyukám magassarkúit és abban tipegtem fel-alá.

Aztán mikor serdülő koromhoz értem, az érdekelt, hogy tudnék minél menőbb lenni. Olyan ismerősöket próbáltam leutánozni akikről tudtam, hogy azok: a beszédjüket, az öltözködésüket. Nem néztem, hogy lány vagy fiú, csak én is olyan akartam lenni. Így megesett, hogy fiús voltam.

Mára pedig imádok vezetni és egyes férfiakat megszégyenítően tudok is, mégis rúzzsal, igényesen felöltözve, mindig szép manikűrrel, finom nőies beszéddel, mert nő vagyok!

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok másik ember is hasonlóképp tesz és csak egy szerinte helyes dolgot próbál leutánozni fiatal korban és sajnos nem növi ki soha ezt, pl.: ha a családban azt látja, hogy apuka, a férfi mint uralkodó, felsőbbrendű; anyuka pedig csak egy cseléd. (Ilyen családot ismerek is, ahol a lány az apját utánozva egy durva, anyukát szolgaként kezelő összezavarodott, személyiségtelen kisgyerek. Ott is tudták, hogy kislányt vár az anyuka)

Ismerek olyat is ahol azt hitték fiút várnak, mégis lány lett, sőt csalódottságukat évekig ki is fejezték szegény ártatlan felé, mára mégis felnőtt NŐ, nőies és mindig is olyan volt. Amikor azt kérdezték tőle mi szeretne lenni, ha nagy lesz, azt válaszolta, hogy gyönyörű menyasszony, 5 éves kora körül.

Szóval semmi köze nincs annak, hogy anyuka mit gondol 9 hónap alatt, hanem hogy milyen nevelést és példát kap, mennyire erős jellemnek születik, mennyire képes saját magát érvényesíteni. Sokkal összetettebb ez a dolog, mintsem annyira ráfogni, hogy anyuka fiúnak képzelte, azért beszél úgy, azért öltözködik úgy ahogy.

2020. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam úgy tudom, hogy igen mert az anya érzéseit érzi a hasában a baba. Mert orvosok is azt mondták nem szabad idegeskedni sokat sírni, szomorkodni, cigizni alkoholt fogyasztani mert minden hatással van a bennünk növekvő re.
2020. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
# 12 A stresszhormonok, a dohányzás, az alkoholfogyasztás nyilván hatással van a magzatra, hiszen az anya vérében vannak, ami táplálja, de az anya érzése, gondolatai stb. semmilyen hatással nincsenek a magzatra. 8. osztályos biológia, basszus.
2020. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#6 Na és milyen logikai háttere van? Linkelj be róla reprezentatív, peer reviewed kutatást.

Szerintem annak több logikai háttere van, hogy az embert idegesítik az ilyen végtelenül ostoba kérdések, miután a kedves kérdező átaludta az összes biosz óráját a suliban.

2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezek alapján ha sokat gondolok az állatokra akkor kutyát fogok szülni.

Logikusan hangzik!

2020. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!