Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok amiért ez...

Rossz ember vagyok amiért ez felidegesít?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom, főleg Facebookon, hogy hosszabb hajú nők kiraknak képet magukról, és kérdezik, milyenre vágassák a hajukat, mi állna nekik jól a többiek szerint. Erre törvényszerűen, kb az ötödik kommentig megérkezik valaki, aki odahányja hogy vágassa jó rövidre és adományozza el a hajat, majd még kb 15-30 komment mint a sáskák, “adományozd el”, “add rászorulónak” “sok beteg gyerek örülne neki”....

Egyrészt, nem is mindig fogadnak hajat az ilyen szervezetek, nem is minden minőséget, öt percet kellene csak rászánni és Googleba beírni. Viszont ami még jobban idegesít, miért nem az ilyenek növesztik évekig a hajukat hogy eladományozzák? Hogy jönnek ahhoz hogy nekiálljanak más fszával csalánt verni? Honnan veszik hogy mondjuk nem ételre(vagy igazából bármire) kell a pénz, amit kaphat érte, ha eladja?


Szóval ez idegesít, de nem csak hajaknál, hanem másnál is, mikor megjelenik a sáskahad és csak hajtogatják hogy szegénygyerekekhogyörülnénekadományozdodaannakakirászorulnemtehetimeg...


Rossz ember vagyok amiért ez a hozzáállás 10/10 alkalommal kihoz a sodromból?



2020. ápr. 30. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Én sem érzem magam vöröskeresztnek. Az nem jótékonyság, amire köteleznek
2020. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek álszentek. Akiknek fontos, hogy adományozzanak, azok nem mást akarnak kényszeríteni rá, hanem csendben teszik saját maguk. Szóval ez a fajta viselkedés természetes hogy dühítő. Nem vagy rossz ember.
2020. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Balatoni srác^ ***** válasza:

Kénzszerből adományozni rossz dolog.

Szóval nem vagy rossz ember.

2020. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Hát, nekem például nem egy barátnőm van, akinek maximum a válláig nő a haja, annál tovább nem tud egyszerűen. Nem tudhatod, hogy hányan vannak így.


Ha valaki javaslatot tesz valamire, azzal szerintem nincs semmi baj, aki akarja megfontolja, aki nem, az nem. Ezen felidegesíteni magad tök fölösleges. Ahogyan azt sem tudhatod, hogy ezek az emberek adományoztak-e már valaha hajat, ruhát, pénzt, vagy akármit. Úgyhogy ennél fogva én azt nem értem, hogy te hogy jössz ahhoz, hogy bíráld ezeket az embereket? :)


Amúgy ettől nem vagy rossz ember.

2020. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es kit erdekel meddig no a baratnoid haja? Attol , hogy masnak hosszu , meg ne nyomassza senki hajadomanyozassal.
2020. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne idegeskedj ilyen felesleges dolgokon, mert magadnak ártasz csak vele, ők meg úgysem fognak megváltozni. Az álszentség jelenleg nagyon menő és előszeretettel gyakorolja majdnem mindenki.

Amúgy egyetértek veled, az ilyen emberek szánalmasak.

2020. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember mert aki szívből ad az csendben feltűnés nélkül teszi mert sajnálja a rászorulókat nem magát akarja hirdetni.
2020. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Már rosszul vagyok ettől. Másnak is lehet rá szüksége, attól még, hogy nem szervezetekhez tartozik. Más is lehet szegény, megszorult helyzetű, főleg most. Most egyéni szinten azt merem mondani, hogy minden fillér számít, mert a Jó Ég tudja, mi lesz... Felmegy bennem a pumpa, ha ezt látom :D Nekem is pl szükségem van ételre, lakásra... nem csak nekik. Lehet kígyót békát mondani, de én inkább a saját bőröm mentem, főleg most. Adjanak azok a szegényeknek, akiknek sokkal több van, pl a politikusok :) Ez amúgy is az ő feladatuk volna :P
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!